Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ilonko i bardzo dobrze :yes:

 

nie ma co porównywać kotów do dzieci, ale u nas podobnie. Jak ja nie pomyślę o przyniesieniu filtra z wodą na górę to trudno gonię drugi raz na dół żeby zmienić im wodę w misce nie wymagam od męża.

 

Ilonka z tymi paluchami to trochę przesada, zobacz nie cieszyłaś się z wizyty tylko o nich myślałaś :o przy mnie kiedyś ciocia odkurzała jak dziecko kruszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda dla mnie ciąża z drugim dzieckiem była większym zaskoczeniem niz pierwsza, moze nigdy bym sie nie zdecydowała, ale takie samotne dziecko tez xle bo na starość nie ma nikogo, gdy my umrzemy:(

 

My zawsze chcieliśmy mieć jedno dziecko, wszyscy nam mówią, że to zły pomysł, ale jak widzę, ile przy takim jednym jest roboty (i jak wygląda poród :bash:), to jeśli nie będzie wpadki, raczej się nie zdecydujemy :no:.

 

Dziewczyny, teraz z innej beczki, na moim osiedlu jest śliczna działka na sprzedaż, cena bardzo atrakcyjna, przyłącza są obok działki, nie ma drogi dojazdowej (kilka metrów tak naprawdę) i nie będzie, bo front wychodzi prosto na las, a pomiędzy jest droga wysypana kamieniem, ogród od południa, kilka starych drzewek już tam rośnie, jest tylko jeden (ogromny) minus: działka ma 550 m i warunki zabudowy na połowę bliźniaka. Nigdy nie będę widziała, kto się do nas dołączy, z jakim projektem, itp. Brać? Nie brać?

 

Chcielibyśmy wziąć dwie działki, ale ta obok nie jest na sprzedaż, bo to inny właściciel :(. No i średnio nas stać na dwie, ale tu już bym coś wykombinowała :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka z tymi paluchami to trochę przesada, zobacz nie cieszyłaś się z wizyty tylko o nich myślałaś :o przy mnie kiedyś ciocia odkurzała jak dziecko kruszyło...

 

Jakbym siebie widziała :lol2:.

Ja nie potrafię usiąść, jak widzę, że coś jest do zrobienia :no:. Nawet jak gość kruszy, to siedzę jak na szpilkach, żeby tego od razu nie pozbierać :lol2:. Oczywiście walczę z tym jak mogę, ale np. nie pójdę spać, jak mam bałagan, kiedyś próbowałam, ale wstałam po godzinie i uprzątnęłam :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a mentolowe jak i ja?:) ja podpalam..raz zero raz 5 :) zależy jak leży

Cieniutkie, długie, mentalowe , najlżejsze z najlżejszych :cool:

no tak, bezczynnie siedzieć i palić:D

 

ach teraz to ja już jestem spokojna, mój mąż nie lubi palących kobiet, bo w innym wypadku nie miałbym ci co zarzucić:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Reni jak się spotkamy, nie będę specjalnie palić, żeby się bardziej przypodobać twojemu mężowi :lol2::lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus, droga jest, tam już ktoś mieszka wzdłuż tej drogi (wysypanej kamieniem, jest na tyle szeroka, że można spokojnie wjechać samochodem), ale ona chyba należy już do terenów zielonych, więc na pewno nie wyleją asfaltu, o to mi chodziło.

 

Reni, no właśnie o to chodzi, że mieszkamy już podobnie, więc musiałabym dopłacić (bo budowanie się na nowo + działka wyniesie nam drożej) za większy ogródek, widok na las, projekt domu jaki sobie zamarzę (tutaj przyszłam na gotowe) + urządzanie się od nowa :lol2:.

 

Staramy się dotrzeć do właściciela działki obok, ale nie wiadomo, czy ma w planie sprzedaż :(. No i jaką cenę wywali ewentualnie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka ja w pełni rozumiem takie wariactwa :yes: masz do nich prawo, ale nie rozumiem że można nie cieszyć się towarzystwem tylko myśleć o paluchach na szafce :p

 

Mam koleżankę pedantkę, no z nią to ja dopiero nie mogię. Zrobiła jajecznicę na śniadanie, usiadła jeść ale zobaczyła że płyn do mycia naczyń nie stoi tak jak powinien. Przestawiła. Usiadła, popatrzyła że gąbka jest za płynem a przecież jest niższa więc powinna być przed, wstała, poprawiła. Odetchnęła - zaczęła jeść :rotfl: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...