Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus, ja przed jedzeniem muszę posprzątać, albo przynajmniej brudne gary upchnąć do zlewu, bo jak je widzę, to mi nie smakuje :no: :lol2:. Wyjściem jest jadalnia oddzielona od kuchni ścianą :lol2:.

 

Co do działki to jest taka kwestia, że bardzo nam się podoba lokalizacja, a nigdy nas nie będzie stać na budowanie się w granicach Poznania :no:, tym bardziej tutaj, bo ceny od 800 zł za m2 :eek:, a ta mała działeczka ma cenę zupełnie inną, całkiem realną :yes:. Można na niej postawić większy domek, z pralnią, której nie mam, jeszcze jednym pokojem, którego czasami brakuje :rolleyes:, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska ale ja mu powiem, że palisz niemiłosiernie i to nawet w łóżku:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Bo rzucę palenie :lol2:

Marta jak zaczniesz budować nowy dom to ja przyjadę zabrać rośliny z ogrodu, nowy właściciel domu sobie nowe posadzi, aby coś miał swojego:D

 

My kupujemy na przyszłość, jako inwestycja, lub dla dzieci , budować póki co mi się nie chcę :rolleyes:

Plan jest taki żeby kupić dwie działki, na gorsze czasy, albo właśnie dla dzieciaków, zobaczy się jak to będzie dalej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie za ile nasze byśmy sprzedali i czy w ogóle :rolleyes:. Bo trochę tego tutaj jest na sprzedaż (około 100 mieszkań, bo developer wszedł na osiedle :rolleyes:).

 

Ja tak kombinuję, żeby kupić te dwie działeczki i wybudować się z rodzicami (bliźniaka lub inną hybrydę z oddzielnymi wejściami), żeby na starość mieli pomoc, a i my pomoc przy dziecku czasami, tylko nie wiem, czy to dobry pomysł i czy przez takie wspólne mieszkanie relacje się w rodzinie nie popsują :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej, mój brat mieszka na tej samej ulicy :rotfl:, więc dziadki w pobliżu potrzebne :rotfl:.

A tak serio, nie wyobrażam ich sobie w mieszkaniu (całe życie w domku, a ostatnio coś o mieszkaniu przebąkują :bash:), ale również na starość nie wyobrażam sobie w dużej chałupie z ogrodem do ogarnięcia :no:. Oni lubią prace ogrodowe tak jak ja :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...