Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam :lol2:.

 

Ja na plaży też bez makijażu, bo bałabym się, że od słońca i wody będę miała oko na pandę :rolleyes:.

Za to wieczorem wiadomo, lubię się podmalować, żeby ładnie wyglądać przy kolacji czy drineczku ;).

 

Co do biżuterii, to bałabym się, że ta tania blacha odbarwi się na skórze, a z droższą szkoda przecież wchodzić do wody :yes:. Czasami mam cienką bransoletkę na ręce lub nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

auto obowiązkowo na niemieckich blachach ,pomimo ,że ubezpieczenie OC jest 4 razy droższe niż u nas :o(ja jeżdżę na polskich ofkors,nie będę wywalać kasy w błoto :p)

No ale dla niektórych to największy lans ,jak się zajedzie do Pl na niemieckich blachach :lol2::lol2:

 

Ja zazwyczaj wiem, czy za kółkiem na tych niemieckich blachach Polak czy Niemiec.

Polak jeździ po piskaczach nawet na parkingu w centrum handlowym, żeby wszyscy obejrzeli się za jego furą :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi do głowy nie przyszło o to pytać :no:.

 

Jak już jednak poruszyłyście kwestię zakupów do domu, to marzy mi się ujednolicenie kieliszków, bo ja mam dobierane (do wina powiedzmy po trzy kieliszki z trzech zupełnie różnych firm, coś tam z Ikei, ogólnie kicha). Dziewczyny, jakie kieliszki się przydają? Tzn. w jakim kształcie, bo ja rozróżniam tylko kufle do piwa od kieliszków do wódki :rotfl:. I wiem, że najbardziej zachwycają mnie zawsze kieliszki do szampana, ale czy one są niezbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda przeudana jesteś!!! :rotfl:

Ilonka mnie się Baardzo podobają te z V&B, z tym jakby listkie do góry :rolleyes: Ale przez najbliższe lata stać mnie na nie nie będzie :(

DLatego kupiłam tańszy odpowiednik :lol2:

 

Ja namówiłam m na Ikeę :) ale przez Janowicza musimy przesunąć wyprawę na jutro :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, pamiętam, pamiętam :yes:.

Piękne masz te kieliszki :yes:.

 

U nas do czerwonego i białego wina to mus, do szampana i martini straaasznie mi się podobają, ale nie wiem, czy kiedykolwiek miałabym okazję z nich pić :lol2:. Może teraz, jak jest dziecko, przynajmniej w sylwestra (bo dotychczas zawsze wychodziliśmy do kogoś)? Nad koniakówkami się zastanawiam :rolleyes:, bo ja nie piję, więc nie wiem czy warto.

 

Może po prostu kupię do wina, a potem będę kompletować resztę (lub nie) :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...