Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ooo to może to dalej nie to - te za 190 to jakieś iglaki szczepione na pniu.

 

Nie masz nazwy swoich?

 

myślę ze to to, ja mam bardzo tanią szkółkę, moje tez szczepione na pniu

 

kiedyś kupiłam japońca na giełdzie kwiatowej za 90 zł , miał może 30 cm a w tej mojej szkółce taki klon 1,5 metra za 75:mad::mad::mad::mad:

 

musze dodawać że ten w giełdy zamarzł po pierwszej zimie:mad::mad::mad: pamiętam jeszcze jak baba mówiła drogi bo to taki mercedes wśród roślin, człowiek myśli jak mercedes to trza kupić:mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni chata wypasiona :cool: i nareszcie fotki salonu jasne!! :wiggle:

 

Maszyna to chyba tylko do pokoju córki :p a podnóżek fajny, ta zieleń do czegoś pasuje?

 

hmm droga venus, zieleń nie pasuje do niczego bo miała być miętą, czy mięta by pasowała nie wiem, na pewno jeszcze raz obiję kupując materiał widząc go na oczy:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

maszyna do córki, też tak kombinuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz kurna Magda i ja miałam się domyśleć że ty już o bozym narodzeniu:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

 

dla mnie ozdoby typowo marketowe, sztuczne bombki i te jak to się nazywa w różnych kolorach ? hmm te sznury z futrzakami:lol2::lol2::lol2:

 

ale jest jeden sklep sweet home , piękne ozdoby ale takie perełki, dokupić cos jak się ma, np. jedna bombka 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ten

 

 

to fajne ale nie czerwone

http://www.sweet-home.net.pl/sklep/szczegoly/skrzydlata-wrozka-365

 

no może trochę przesadziłam z ta ceną, chodzi mi raczej o to , że jak musisz kupić 50 bombek i ubrać cała choinkę to wiadomo, ale tak jak ja wiele ozdób mam, zbieram od 3 lat w tym samym, szkano, biało, srebrnym klimacie to mi łatwiej, bo kupuję perełki po 1 , 2 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co wszędzie można kupic cos ładnego, np. Ikea, zawsze miała bombki plastikowe,pakowane po 50 szt a w zeszłym roku pojawiły się ładne szklane chyba były po 19 zł za 4 duże, w tym roku już były szklane dmuchane,przeźroczyste, piękne po 39 za 4 szt, a w wigilię wszystkie bombki taniej o 50%, więc warto kupić na przyszły rok, albo po swiętach jeszcze taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni padłam :lol2: :lol2: aż mąż się zainteresował dlaczego ja się tak śmiechem zanoszę :lol2:

 

MISTRZYNI :lol2: jak mercedes to trza kupić :lol2:

 

podnóżek :lol2:

 

Ja bombki zamawiałam u forumowej Karoliny z Karolkowego dworku ;) tanio, ładnie i kolory jakie się chce ;) ja w tym roku będę zamawiać jeżeli będzie mieć w koniczynkę i chevron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł wszystkim

 

 

jeśli chodzi o moje nogi to podobno chude i proste:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

nogi od maszyna to się zgodzę

 

ale nogi od podnóżka to klasyka art. deco, muszą pasować

 

 

Venus jak byłam pierwszy raz po rośliny to jak dziecko we mgle, co by mi nie powiedzieli to bym uwierzyła:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...