Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Reni, doradź mi proszę czym wyczyścić białe fugi na podłodze? widzę że na dole masz jasną podłogę a że Ty Perfekcyjna Pani Domu to na pewno Twoje fugi lśnią.

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

ja mam na dole srebrne fugi, myślałam , ze nie będą brudne jak białe ale skąd są ciemne szare:bash::bash::bash:

ja je szoruję cifem , i szczoteczka raz do roku, schodzi brud, są piękne ale robota to masakra, venuska ma fajny środek do czyszczenia fug ale szorowac i tak trzeba, to sie szybko szoruje ale jak ja mam cały dół to idź w cholerę:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mam ten chuj..... mop z biedronki obrotowy, jezusie co ta gówno no ale mam i czekam aż się zepsuje to kupię obrotowy z viledy, podobno fajny

 

chodzi mi o to , ze taki brud tylko na kolanach gąbeczką, bo mopy to moim zdaniem maziają podłogę a nie myją, kiedyś to sie myło szczota i na kolana, dzis to mazanie a nie mycie:)

 

ja myje podłogi u góry raz na tydzień, na dole częściej a dziecko jak chodzi w białych skarpetach to czarne:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, a napisz mi jak na co dzień myjesz podłogę w łazience?

Jak dzieciaki nachlapią to wycierasz i już? Jakieś mydło do drewna masz?

 

są specjalne płyny ale ja myję ajaksem, dlatego , ze myję wszystko tym samym, płytki, drewno i panele, bez przesady abym jeszcze płyny zmieniała, jak nachlapią i widzę to wytrę a jak nie widze to wysycha, powiem wam , ze o tę podłogę w łazience wogóle szczególnie nie dbam , normalnie jak o inne i jest ok, muszę chyba zaolejować bo juz dawno nie robiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnei ja też nie dbam szczególnie, ale teraz po półtora roku w całym mieszkaniu zaolejowałam - 60 metrów. Myślałam, że na pysk padnę, do 1 w nocy robiłam. Chłop pomagał, ale i tak ciężko na kolanach:o

Mam teraz jakieś inne mydło i gówniane jest, wymywa mi olej strasznie z tego co widzę... muszę zmienić. Ja tam raz na 3-4 tygodnie myję :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, domestos to się do kibla leje a nie na podłogę :D

 

Mnie czasami w kuchni na podłogę jakieś jagody spadną czy inne maliny. Plama się robi, ale szorowac nie można bo olej się wymywa. Ale przy myciu podłogi ładnie się zmywa. Jak nie przy pierwszy to przy drugim.

Nie jest olejowana łatwa w utrzymaniu, trzeba uważać, ale jaka piekna za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...