Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

ja mam na dole srebrne fugi, myślałam , ze nie będą brudne jak białe ale skąd są ciemne szare:bash::bash::bash:

ja je szoruję cifem , i szczoteczka raz do roku, schodzi brud, są piękne ale robota to masakra, venuska ma fajny środek do czyszczenia fug ale szorowac i tak trzeba, to sie szybko szoruje ale jak ja mam cały dół to idź w cholerę:bash:

 

Reni mam cały dół - ponad 60 m2 :(

Też szorowałam szczoteczką ale "ohujeć" można - że tak się brzydko wyrażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni a plam rzeczywiście nie masz na merbau?

chodzi mi o syt - myjesz wc domestosem i pryśnie na podłogę, albo po jakiś kosmetykach ?

 

plam nie ma, ale jak leję domestos do kibla a leje to uważam, a jesli chlapnę to od razu wycieram, jak zostawie domestos to podłogę odbarwi, po czasie tez zanika a po szlifowaniu to śladu nie ma, takze kłopotu nie ma, jak jest dużo wody w jednym miejscu to jest plama ale ona wszesniej czy później sie zniweluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plam nie ma, ale jak leję domestos do kibla a leje to uważam, a jesli chlapnę to od razu wycieram, jak zostawie domestos to podłogę odbarwi, po czasie tez zanika a po szlifowaniu to śladu nie ma, takze kłopotu nie ma, jak jest dużo wody w jednym miejscu to jest plama ale ona wszesniej czy później sie zniweluje

 

O tak.

Ja na początku każdą plamke wycierałam, ale wtedy się mazy robiły, jeszcze gorsze to było niż plamka.

Teraz nie zwracam uwagi, przy myciu plama znika, bo to jest osad wapienny w wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. musiała byś być alfią i omegą

 

2. nie wiem o co kaman

 

3.no okien nie wymienisz i juz bym sobie dała spokój, nie są złe, mogło być gorzej - szprosy:lol2::lol2::lol2:

 

drzwi są dosyć tanie i prędzej czy późnij i tak je wymienisz, będą zniszczone, szparami sie nie przejmuj, prawda jest taka, ze jak ściana nie idealna to cudów najwspanialszy montażysta nie zdziała a i nie oszukujmy się ościeżnice które masz też mozna się do nich przyczepić w sensie produkcyjnym

 

listwy mdf to koszmar , tez je miałam, wymieniłam na drewniane, kłóciłam sie o nie miesiąc, jak je mąż montował to cały czas marudził, że jeden syf zamieniam na drugi, szlag mnie trafiał ale siedziałam cicho, byle by ku...wa zrobił, a na koniec i tak powiedział, ze kolejne gówno kupiłam:mad:

ja tam swoje wiem i wiem , ze mdf to syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Reni,

 

chyba odzywam sie u Ciebie pierwszy raz, wiec witam sie oficjalnie :)

 

 

Tak mnie zastanowiła jedna rzecz: mówicie, ze drewniane listwy przypodłogowe drogie, czyli ile mniej wiecej? JA za swoje drewniane białe 12 cm na caly dom zaplacilam 3 tysie i teraz mysle czy to duzo czy nieduzo ;) W owym czasie kupowalismy meble do kuchni, caly sprzet itd. , wydatki były mega jak to przy wykonczeniówce i ta kwota wydała mi sie malusia, wiec brałam nie zastanawiajac sie nawet. Dodam ze listwy robil i montował okoliczny stolarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...