Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oszczędzasz? U nas zwyczajowo temperatura 20-21 stopni bo większej nie lubimy. W ciągu dnia kominek - schodzi około 3-4 metrów rocznie (palę codziennie praktycznie przez cały dzień. Przy czym metry mam na myśli układane, nie rzucane ;)

 

no ja tez mówię układane, oszczędzam w sensie , ze znajomi spalą w ciągu roku 5-6 ton węgla na mniejszy dom, a ja 2,5 - 3 ton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni tak sobie czytam i faktycznie dużo tej wody. Choć u nas niemało też. Tyle, że mamy studnię tzw" gospodarczą" to do trawy itp. jest właśnie stamtąd. A ile u was kosztuje m3 wody ze ściekami ? U mnie na moim zadupiu 11 zł. Czyli wychodzi że miałabyś, zapłacić dużo więcej.

 

Acha doczytałam, że masz szambo, to dobrze w sumie bo jakbyś miała podnad 800 ł zabulić to szkoda. My zużywamy wody też niemało, z tym, że ja + mąż i córa jakoś racjonalnie, tyle ile trzeba. Czasem lubię się wygrzać w wannie czy pod deszczownicą. Ale mój syn nie zna umiaru, może stać tak długo, aż mu się skóra pomarszczy. Ot i " kubiki" lecą. I stówki w kanał też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni tak sobie czytam i faktycznie dużo tej wody. Choć u nas niemało też. Tyle, że mamy studnię tzw" gospodarczą" to do trawy itp. jest właśnie stamtąd. A ile u was kosztuje m3 wody ze ściekami ? U mnie na moim zadupiu 11 zł. Czyli wychodzi że miałabyś, zapłacić dużo więcej.

 

.

 

jakos dużo..u mnie 3,74 bez kanalizy i 6,04 z kanalizą...czemu tak drogo u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ivy spojrzałam jeszcze na rachunek woda + kanał 11,78 dokładnie . I mamy najdrożej w okolicy, uważam że to rozbój w biały dzień. Za śmieci niesegregowane też mamy najdrożej w okolicy jak nie woj. 16 zł / osoba.

 

 

Magda to co płacisz to bardzo dobra cena. Czemu u mnie tak drogo :):bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...