Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

fajne, ja tez takie chce, Dianka daj cenę za poduchy, chcę łosia z szarego filcu a reszta materiału czarna, ale z czega ja robisz, chciałbym coś dobrego jakościowo i grubego, poduchy 2 szt

 

Robię z bawełny, która za gruba niestety nie jest ale właśnie mam zamawiać tkaniny więc poszukam czegoś grubszego dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Diana a filc rózni sie jakoscią, jest taki co sie nie mechaci

 

hmmm różni się grubością a z jakością trudno stwierdzić, ja np uszyłam sobie filcową torebkę aż specjalnie się teraz jej przyglądałam ma kilka zmeczaceń no ale to się nosi na ramieniu, ociera się o ubranie, ale wygląda dobrze, choć ona jest z filcu impregnowanego by nie przemakała może to jakoś wzmacnia ją sama nie wiem, zbyt wielkich form z filcu nie szyłam oprócz torebek, no i ostatnio kapci dla królika giganta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana a nie za 1 m? bo niby pisze cena za metr 48 zł to z metra wyszłaby poduszka jedna.

 

Chyba Jjana ma granatowe szyte takie

 

faktycznie ale ze mnie ślepota jest napisane ze za metr :bash: czyli 1 poducha by z tego była taka duża ale ładna tkanina nie powiem, ja już maltretuje koleżankę która mieszka w anglii i nie wiem czy stamtąd nie wyjdzie taniej tkanin ściągać bo ceny u nas to :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lecę, ale wieczorem zobaczę u Ciebie Diana. Daj cennik na priv.

 

Magda pomyślę co będzie pasowało, ale szarość z jelonkiem - moim zdaniem jak najbardziej. A w moich poduchach jestem nieustannie zakochana. Znalazłam na tej stronie też nowe materiały i chyba dokupię. A jak byłam sklepie i na żywo widziałam to mało oczopląsu nie dostałam.

Przypomniało mi się - ten szary w kafelki materiał też mam. Poszukam wieczorem i ew, zrobię zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Magda miałam ci napisac o tulipanach, je sadziłam tylko pierwszego sezonu potem już nie , posadziłam na jesień, na wiosnę zakwitły, cieszyłam sie jak głupia tylko az 4 dni, po 4 dniach juz opadły kwiaty i stały zielone patyki, taki ich urok, czekasz a tu aż tak długo na nie popatrzysz:eek::eek::eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...