Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio przyjechała do mnie kumpela z dwójka dzieci małych wolałam sie z nia spotkać w galerii rzeby mi rozpierduchy w domu nie zrobiły.Pogadalysmy kawkę odpisywany i poszłam jeszcze sie po sklepach przejść.No sorry ale jak weszłam do sklepu LKJ nie wiem czy u was tez jest? Ceny kurwa chyba dla celebrytów! Trampki za kostkę czarne skórzane 1900 zł!!! Trampki ewidentne dla małolaty tylko ktora na nie stac???? :p

 

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trampki ewidentne dla małolaty tylko ktora na nie stac???? :p

 

Chyba jednak stać, skoro sklep prosperuje. Ktoś te trampki kupuje.

 

Dziewczyny, ja robię podobnie. Kupuję przeważnie za granicą w outletach, bo też lubię mieć coś porządnego, niekoniecznie w polskiej cenie :roll: Natomiast teraz choruję na torbę LV i stety, albo nie też mam czerwoną lampę w głowie. Daje po oczach tak, że jeszcze nie kupiłam, a chyba drugi rok koło niej chodzę ;) Niestety LV nie ma outletów ani wyprzedaży więc pozostaje albo zrezygnować, albo zgasić lampę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja teraz robię.Od września w każdy piatek wkładam do szkatułki 50 zł.W lutym chce pojechać na ferie na Fuerteventura a tam wiadomo strefa wolnocłowa.Cos mi sie spodoba fajnego ale droższego to juz będe miała uzbierane maz mi wtedy łatwiej dołoży niżby miał za całość zapłacić.Dobrze kombinuje nie? :rotfl::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, lepiej weź kopertę i zamiast wydawać na szkatułę wsadź pierwszą stówkę do koperty. Już będziesz bliżej celu ;)

 

Ja marze o tych, co poprosiłam Fajną o sprawdzenie cen, czyli Artsy i Delightful, przy czym wcześniej bardziej podobała mi się Artsy, a teraz chyba Delightful ładniejsza mi się wydaje. Artsy widziałam na żywo - cudowna. Delightful jeszcze nie, ale oblukam przy okazji.

 

Artsy

 

louis-vuitton-artsy-mm-damier-azur-canvas-handbags--N41174_PM2_Front view.jpg louis-vuitton-artsy-mm-monogram-canvas-the-legendary-monogram--M40249_PM2_Front view.jpg

 

Delightful

 

louis-vuitton-delightful-pm-damier-azur-canvas-handbags--N41447_PM2_Front view.jpg louis-vuitton-delightful-mm-monogram-canvas-handbags--M50157_PM2_Front view.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bo jestem "w" Warszawie, ale nie "z" Warszawy:) Ja rodowita Warmiaczka - tam są moje korzenie i mój ukochany domek:(

 

Ja kurde jakoś żałuję na torebkę choćby Korsa:/ ale na dobre skórzane buty wydam każdą złotówkę

 

a ja odwrotnie, kurcze buty niszczą sie szybciej, zobacz kozaki skórzane od soli no masakra, na buty nie wydam wiecej niż 300-400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też chyba to zestawienie bym chciała, bo ta jasna piękna, ale tylko na lato/wiosnę, a ta klasyczna całoroczna.

 

Zrzut ekranu 2015-10-22 o 11.13.46.jpg

 

One też nie są całe skórzane, ale mają skórzane obszycia, rączkę... W listopadzie będę w Wawie to chcę do Vitkaca podjechać i zobaczyć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...