Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No kwestia priorytetów :bash:

 

Dokładnie tak. Ja na przykład nie palę i nigdy nie paliłam. Jak sobie policzę, ile ludzie wydają na fajki (np. paczka dziennie, albo nawet co drugi dzień, czyli koło dyszki codziennie płacą), to w sumie co roku mogłabym sobie LV kupować. Kurde, że też ja o tym wcześniej nie pomyślałam :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:) Ja mam trochę inne podejście do pieniedzy. Nie oszczędzam tylko zawsze przeliczam na dni mojej pracy. Jeśli wyjdzie, że mam pracować np. tydzień na samą torebkę to stwierdzam, że mnie na nią jeszcze nie stać:( Zakupy robie tylko za granica bo w Polsce ceny sa skandalicznie wysokie. Zapytałam o tego MK bo wszędzie gdzie ostatnio jestem, w pociagu, w metrze to widzę tą markę i zastanawiam się czy gdzieś te torebki rozdają darmo albo pojawiły się już jakieś super podróbki po 100zł. Do torebek z wysokiej półki też mam swoje podejście:) Kilku tyś. na LV bym nie wydała bo to takie niby mnie stać ale tak nie do końca bo inaczej to bym sobie kupiła taką za 20 tyś. W luksusowych butikach Prady, LV, Burberry nigdy nie ma cen przy torebkach. Założenie jest takie, że jeśli masz kasę to nie pytasz o cenę. Szkoda, że nigdy nie będę klientką w takim butiku ale może to i lepiej bo bogaty jest ten kto mało wydaje a nie dużo zarabia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zbieramy, w grupie siła :lol2:

 

Wiecie co, ja jak napisałam przed chwilą o tych papierosach, to serio trochę się wkurzyłam, bo sobie uzmysłowiłam skalę zjawiska. Jak ktoś wydaje 10-15 zeta dziennie na fajki to jest ok, ale jak Ty wydasz raz w życiu 4,5 tysi na torebkę, to znaczy, że się w dupie przewraca? O nie! Właśnie utwierdziłam się z przekonaniu, że wcale mi się nie poprzewracało. Ani jednego papierosa w życiu nie wypaliłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja jak napisałam przed chwilą o tych papierosach, to serio trochę się wkurzyłam, bo sobie uzmysłowiłam skalę zjawiska. Jak ktoś wydaje 10-15 zeta dziennie na fajki to jest ok, ale jak Ty wydasz raz w życiu 4,5 tysi na torebkę, to znaczy, że się w dupie przewraca? O nie! Właśnie utwierdziłam się z przekonaniu, że wcale mi się nie poprzewracało. Ani jednego papierosa w życiu nie wypaliłam!

Ja takim osobom odpowiadam ze juz nie jedna torbe buty wczasy z dymem puściły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podróbkach MK, poza jakością wykonania (szwów na przykład) inne mogą być klamry przy paskach, szerokość pasków, szerokość paska przy zawieszce, ilość szlufek, podszewka (kolor, wzór), suwaki przy zamkach, grawer na suwakach i klamrach i pewnie jeszcze milion innych rzeczy, ale nie zgłębiałam oryginalności wszystkich modeli więc więcej nie napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, trudno powiedzieć, ale u mnie widzę dużo LV - niestety nigdy nie widziałam oryginału, czyli podróby są tak marnej jakości, że z daleka po oczach biją. Może w większych miastach laski mają te droższe podróby i na pierwszy rzut oka nie da się ich odróżnić od oryginału, a może po prostu mają oryginały. Może fajek nie palą :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...