Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moj zrobil dokladnie to samo w zeslzym roku...i zgadnijcie ile razy na nim jezdzil? chyba ze dwa ;) oczywiscie tez mial plan do pracy jezdzic, ale sie nie udalo - pewnie dlatego ze pod gorke ma ;) ale uwielbia opowiadac jak to z kasprowego zjezdzal i ile km po gorach zrobil...moze i tak ale 15 lat temu ;) :)

 

to jak bym mojego słyszała, tylko roweru jeszcze nie nabył ale mocno się przymierza...

 

Tosia tempo super, jak bez kredytu to rewelacyjne. Dużo tez robicie sami wiec tym bardziej szacun :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy :hug: No biorąc pod uwagę, że mój 4 dni w tygodniu w delegacji i zostaje piątek po południu i sobota, to i tak nie ma tragedii z tempem. I robimy wszystko sami we 2, bez pomocy, bo nam sie jakoś we dwójkę najlepiej pracuje, super się rozumiemy, robimy dokładnie, wszystko sobie przedyskutujemy, zaplanujemy ;) Do tej pory sami zrobiliśmy elektrykę, hydraulikę i ocieplenie. Firmy bierzemy jeszcze tylko do wylewek i tynku zewnętrznego, resztę będziemy robić sami :)

 

wow no to szacun u nas sami tylko malowanie i ocieplanie reszta firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odebrałam mój stolik, nie powiem taki jak chciałam, ale wkurzyłam się tym , że pokazałam mu palcem takie małe wyżłobienie, aby to poprawił, no skąd na zasadzie, moze nie zauważy ale ja widze wszystko, co prawda dałam sobie spokój bo stolarza akurat nie było jak ja byłam ale powiem jedno jakby mu palcem pokazywac to było by git, tzn pokazywac i stać albo kazać poprawiać, cena nie znam ale Magda mogę ci dać namiary, ja na stół bym sie u niego odważyła ale trzeba mu dokładnie wyjaśnić, ze fuszery nie z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj namiary - jak mnie przyciśnie to zadzwonię.

Co do dzieci... ehhh wydawało się, ze co rok mniej kasy bo przeciez odpada mleko,pampersy... a tu co rok dużo więcej:jawdrop:

a jak jeszcze zaczynaja grupowo chorowac :/ w tym sezonie na dzien dobry chyba juz ze 300pln poszlo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...