Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka!!!!

 

 

Chcę dodać trochę koloru i wiosennego, energetycznego powiewu moim czarno-szaro-białym wnętrzom :D, ale niestety mam problem z doborem koloru , czy któraś z pięknych pań i jednego rodzynka poradziłaby mi co wybrać żeby nie było obciachu ???

 

Miałam wybraną piękną miętę niestety tkanina nie nadaje się na zasłony :(.

 

 

50-04.jpg- pisze łosoś

 

50-36.jpg- pisze mięta wg . mnie turkus

 

50-39.jpg- pisze pistacja , chociaż ja mam inne wyobrażenie pistacji

.

Edytowane przez mirkamis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie pistacja właśnie też się z zielonym kojarzy ale zaryzykuję .

N altanę chyba coś sztywnego .Kiedyś mi koleżanka pokazywała jakiś materiał i był z ikeii więc czeka mnie wycieczka :D

 

 

kiedys już wklejałam , ale dla przypomnienia dam raz jeszcze:D.Szkielet już stoi :Dprodotti-109223-rel4e70466dd30d487c92c3669269cee855.jpg

 

 

Chociaż jak teraz patrzę to zwiewnego :D , coś co się nada na ten żagiel zwijany na suficie .

Edytowane przez mirkamis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirka będzie pięknie, my też od 2 lat altane planujemy i ciągle coś nam plany miesza, w zeszłym roku atak kreta przez co pod cały trawnik kładliśmy siatkę, a w tym roku sauna która nie zmieściła się na poddasze i robimy schody na górę, ale dzięki temu w tym roku będę miała już swoją pracownię na górze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...