Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja śpię z dzieckiem jak mąż wyjeżdża (jak jest, to się nie boję, a jak go nie ma, to wolę mieć małego cały czas przy sobie na wszelki wypadek, głupie to trochę chyba) i wiecie co? Takie spanie to nie spanie. Nie wyobrażam sobie spać tak latami. Ja się poruszę, mały się budzi, on się poruszy, ja się budzę i tak co godzinę w sumie się budzimy, oczy na zapałki i zasypiamy kolejną godzinę (widać te same charaktery :lol2:). Prawda jest taka, że wylegujemy się wtedy do 8 rano, ale żadne z nas nie jest wyspane :no:. Według mnie zdrowy sen to sen bez przerw, każdy w swoim łóżku, w cichym pokoju i tyle.

 

Magda, dzięki za namiar na korektor, ile ja się naszukałam porządnego i do teraz nie trafiłam, wszystkie słabo kryją albo się rolują pod oczami. Eyeliner Loreal'a uwielbiam, jest baaardzo trwały i łatwiutki w obsłudze (sztywny aplikator, nie pędzelek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co:) ten jest podobny do YSL ten lumi - ale Ilonka promocja -40% tylko dziś warto brać bo w promo po ok 26 zł

 

Reni - ale wiesz chcieć to jedno - a praca... ciąża zawsze wymówka jest.

dlatego zajście w 2014 a poród w 2015 byłby ok :)

 

dlatego leiej wpaść bo tak nigdy nie ma odpowiedniego czasu, ja wpadłam 2 razy za drugim jeszcze większe zdziwienie:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ostatnio wydaje, że fajna różnica wieku to sześć lat +, mój mały świetnie się ze swoim kuzynem (sześciolatkiem) bawi, starszak jest na tyle odpowiedzialny, że nie trzeba ciągle pilnować, jestem obok, ale mogę odpocząć, a on mu książki pokazuje albo samochodami się "bawią". Jak przychodzi młodsza kuzynka, to muszę mieć oczy dookoła głowy i jestem wykończona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mieliśmy łóżeczko w sypialni do roku

odkąd chodził spał w łóżku z barierką i przychodził rano.

 

ee qrka wpadka - ja tu bym chciała polować i celnąć w dziewczynkę

 

Ilona ale 6 lat to mi się całkiem odechce wracać do pampersów - od roku mam spokój młody wszyscy chce sam - więc jak tylko kąpie i daję jeśc,

Po kąpieli on w swoim pokoju ja na dole na tv...zero jakichkolwiek poświęceń:)

przyzwyczaiłam się :D

 

O kurka, żartujesz, że tak można?

Już się bałam, że do osiemnastki będę się resorakami bawić :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samodzielnego spania, u nas jest już bajka, młody zasypia w kilka minut, ale ja też od początku uczyłam spać samodzielnie (za co trochę tu oberwałam :oops:), teraz jestem z tego zadowolona, wieczorem zasypia jak tylko położę do łóżeczka (nawet bajki nie wysłucha do końca :o), a w dzień maksymalnie raz smoczka muszę podać, chociaż ostatnio bez smoczka śpi coraz częściej. Jak pomyślę, że jeszcze miesiące/lata miałabym się mordować z usypianiem dziecka, to brrr...

 

Ja bym chciała trójeczkę. Teraz dziewczynkę, a na końcu jeszcze jednego chłopca, takiego łobuza z prawdziwego zdarzenia ;).

 

I pomyśleć, że przed ślubem/ciążą/porodem umawiałam się z mężem na jedynaczkę :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...