Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z głowy przepis na ZUPĘ DYNIOWĄ

 

robisz wywar warzywny: marchewki, seler. pietruszka, por, pół cebuli - gotowujesz ( warzyw więcej niż do rosołu...) + przyprawy standardowej jak do zupy: sól, liść laurowy 2-3 szt, ziele angielskie . Gotujesz do miękkości warzyw - później dajesz dynie pokrojoną na kawałki ( wg uznania) = gotujesz aż zmięknie.

 

Mikserem w garnku wszystko blendujesz na gładki krem - dolewasz mleczko kokosowe ( mniej niż pół puszki na średni garnek - wg smaku) i najważniejsze to przyprawić imbirem ( najlepiej świeży ale ja daje tarty) i troszkę pieprzu ziołowego i można dać paprykę słodką.

Po dodaniu imbiru kosztować jaką ostrość chcemy - ja robię chyba z niecałej łyżeczki małej - i Albinosek je.

 

Do tego robię bo zupa dość gęsta - albo grzanki z chleba w kostkę, albo zapiekam np bagietkę z czosnkiem, albo z serem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł laski

 

 

wiecie co a ja czuję niesmak i tyle, każdy myśli swoimi kategoriami;)

 

Magda sprawa do ciebie, chodzi mi o tę klamkę, może ja bym ja wysłała pocztą, bo wrzesień minął i miałam mieć mniej roboty a jest październik i mam jej tylko więcej, co Ty na to? A do świąt zapowiada się tylko gorzej

 

i druga sprawa pamiętaj jak będzie 40 % na loreala w R, bo musze sobie dokupić cos z kosmetyków kolorowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no podczytałam wczoraj z ukrycia i Reni, ja nigdy Ciebie tak nie odbierałam :hug:.

Po to jest forum budowlane, żeby pokazywać coś innego, jakby w każdym prezentowanym domu był kibel Koła (jakiś z marketu budowlanego), to takie galerie zdjęć nie miałyby większego sensu :no:, ale zauważyłam już dawno, że jak ktoś ma coś więcej lub lepiej, to od razu "się przechwala". No boli ludzi, że tak nie mają, w Polsce trzeba pokazywać bylejakość lub pisać, że to z przeceny, że okazja była czy coś w tym stylu, bo zajadą (nie wiem, czy ktoś podczytuje blog Kasi Tusk, ale jest często hard core, dlatego laska np. nie opisuje marki okularów, chyba że ma okulary z sieciówki).

 

Poza tym wybrnęłaś z klasą (że zmienisz przykład :lol2:) i tyle.

 

A we wczorajszym temacie - znalazłam z rana rozmemłane chrupki wgniecione w dywan :o :bash:.

 

I mąż mi wyjechał znowu, o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł Ilonka ja nawet bym nie pomyślała, ze to pójdzie w tę stronę, ten kibel to tylko przenośnia, jeśli gadamy o tym , ze inni budują bez kredytu a ja np z kredytem to właśnie dlatego aby sobie kupić droższy kibel, można bez kredytu ale taniej, ale też można bez kredytu i jest na wszystko, zależy ile kto zarabia, ja akurat nie zarabiam tyle aby bez kredytu mieć wszystko, musiałam się nim wspomóc aby mieć to co mam, inaczej byłoby to nie mozliwe, tylko inny wybierze tani kibelek bez kredytu i w spokoju, inny wybierze droższy mając wspomaganie banku, każdy decyduje w jakiej pozycji będzie mu lepiej. Nikt się tu nie przechwala, bo jak można sie chwalić czymś co jest na kredyt:(

 

Ale ja już wiem , że faworyzowanie jest i patrzymy na wszystko ze swojego punku widzenia:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...