Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Reni :hug: to taki mooocny uscisk :D

 

Obiecalam ze wgram dzisiaj zdecia dla rere..wiec pozwol mi to zrobic oki?

 

jakosc nie najlepsza, wiadomo, oswietlenie robi swoje, a i mialam tylko tel przy sobie...

 

na tym sobie posiedzialam i bylo jak dla mnie dobrze :D

 

2013-10-22%252012.34.34.jpg

 

ten sam fotel... w innym miejscu...jak widac, kolor inny i bardziej ten prawdziwy:yes:

2013-10-22%252012.38.19.jpg

 

ten tez piekny kolorystycznie...nie obylo sie bez mojego macania :lol2:

2013-10-22%252012.38.26.jpg

 

idac dalej.... ujrzalam to cudo...(fotki z ikei nie mam, wiec z neta wkleje) ale powiem...dla mnie bomba! w dodatku ta poduszeczka za plecami...ahhh

stockholm-krzeso-obrotowe__0173105_PE327194_S4.JPG

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha nie wiesz kochana co tracisz...:lol2:

 

plus przynajmniej taki nie ważne czy odc. 13 czy 675.890 tam zawsze Brook i Taylor są wiecznie młodzi, ich dzieci przechodzą menopauzę, i każdy z każdym sypia popijać przed kieliszek szampana koło przydomowego baseniku... że kelner to znosi;)

 

Mmeliska - ten turkus czad - chociaż te rurki na fotkach bardzo delikatne się wydają, w realu wygodne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e bez przesady, ale zostało powiedziane , ze to Magda naskoczyła niewyobrażalnie podniecona;)

 

no....tak czasami bywa:yes:...miałam się nie wypowiadać...jednak muszę przyznać (choć nie mam nic ani do Brook ani do Taylor) że Taylor troszkę za bardzo sobie przywłaszczyła kominek;) przecie to jakaś Megan czy cholera wie która wymyśliła i zrobiła fotkę ;) kominka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, ja tam rozumiem, sama mam tak, że wolę super jakość (oczywiście w granicach tego, na co mogę sobie pozwolić), kupiłam sztućce Villeroy'a, chociaż wszyscy pukali się w głowę, bo w Ikei też są dobre, ale moje sztućce będą w użyciu z 15 lat (jeśli nie dłużej), nie sądzę, żebym wydała więcej niż ktoś, kto kupuje tańsze i często wymienia/dokupuje nowe. Podobnie zastawa, musiałam mieć porcelanę, ale to jest porcelana na lata, bo porcelanit pęka w zmywarce i trzeba wymieniać co 3-4 lata. Ja zawsze patrzę na jakość i nie sądzę, żebym przez to wydawała więcej niż inni (buty czy torebkę mam na wiele lat, jak ktoś kupi za 50 zł, to ponosi sezon).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem Wam, ze ja tego nie rozumiałam

do czasu aż się kupi 1 dobrą jakościowo rzecz i porówna np z ikeą.

Albo jak widzę jak mnie denerwuje mój kibelek po roku używania - a w sumie średnia półka cenowa.

 

dopiero porównanie pokazuje, że warto.

 

Magda proszę cie:lol2::lol2::lol2::lol2:, nie używamy od teraz słowa kibel i wyższa/średnia półka cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, ja nawet nie pamiętam, ile nasze kosztowały, też dużo sztuk, ale z Berlina zwiezione, bo tam są zupełnie inne ceny niż tutaj, zwłaszcza na wyprzedażach (często kopara opada, bo zestaw garnków w cenie jednego w Polsce). Kurde, tak sobie teraz myślę, że chyba jeszcze dłuuuugo do Berlina nie pojadę :bash:, a tak blisko mam :cry:, tak fajnie i szybko nową autostradą :cool:, chyba muszę komuś dziecko "opchnąć" na cały dzień.

 

Znowu będzie, że wyrodna matka :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...