Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ilona Agata,...a wiesz ze ja , to ta, ktora cichaczem weszyla w twoim dzienniku :cool:

 

dawno ,mnie u Ciebie nie bylo, bo juz na zakretach nie wyrabiam... ale pamietam jak dolaczylam do tych cicho kibicujacych jak sie wybraliscie w Tatry...Dolina Pieciu Stawow? no ale nie mialam o czym pisac, wiec inspiracje sobie zbieralam :cool: wtedy jeszcze cicha myszka bylam... :lol2:

 

O Ty! Tak cichaczem podglądać :o.

Hej, witam oficjalnie w takim razie :hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dobiłam do wagi sprzed ciąży :cool:.

Tak się zawzięłam na słowa teściowej, że przeszłam na dietę - no niech mnie teraz zobaczy :D.

 

A wczoraj byłam tak zajęta (mąż pracował do 20), że jedną ręką dziecko lulałam, drugą gotowałam rosół. Nie miałam czasu posmakować, czy dobrze doprawiony. Mąż wrócił z pracy, zjadł, nic nie mówi. Sprawdzam - mało słony, więc sięgnęłam po sól i odkryłam, że pomyliłam słoiki i zamiast soli dałam trzy łyżeczki bułki tartej :bash:. Dobrze, że nie cukru :sick: :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna dieta :no:, zaczęłam mniej jeść. Ja nigdy nie uważałam na to, co jem (raczej musiałam w drugą stronę pilnować, żeby nie chudnąć), w ciąży zaczęły się problemy z tarczycą (niedoczynność) i pewnie dlatego po ciąży trzymałam kg, a nawyki żywieniowe stare i dziwiłam się, że kilogramy same nie lecą jak kiedyś.

Odstawiłam słodycze (od dwóch dni znowu sobie pozwalam na czekoladę, ale już nie w nieograniczonej ilości), nie jem na noc, obiad mniejsze porcje. To tyle. Przemiana materii mi siadła, pewnie starość ;) (i tarczyca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz nigdy jednego dziecka nie chciałam .Teraz ide do lekarza potem do chirurga bo muszę ósemki usunąć a ,że są za daleko to pod narkozą i potem może coś zdziałam .Tylko ja marzę o dziecku z maja ( pierwsz jest z maja) a w 2015 w maju córcia do Komunii idzie i jak ja bedę wyglądać ,albo czy na porodowce w tym czasie leżeć nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam mieć jedno dziecko, ale jest tak faaajnie (choć wszyscy wokół mówią, że mi współczują :o - Robert okazał się niezłym gagatkiem ;)), że nie wyobrażam sobie na tym poprzestać :no:.

 

Poważnie rozważam opcję cc "na życzenie" (czyt. za opłatą czy to w szpitalu prywatnym, czy jakoś inaczej). Mąż nie chce słyszeć o dziecku, a raczej o drugim porodzie :oops:. To chyba straszne jest tak z boku, bo ja jakoś się pozbierałam, a on ciągle nie. A mama mówiła: "Nie bierz tam męża, nie poradzi sobie" :bash: (mówiła też całą ciążę: "Pomyśl o cesarce. Na pewno nie chcesz? Przemyśl to jeszcze"). Wniosek? Zawsze słuchaj starszych :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...