Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

na taką to nie trafiłam jeszcze - ale po 27.12 w sephora będzie na wszystko przez tydzień -40% :D

 

wczoraj była u mnie bratowa - no młode dziewczę 23 lata..i ona całą wypłatę oddaję mężowi... i jak coś chce to jadą razem kupić a on ( mój brat aż nie podobne ) komentuje,,,po co bluzka itp. Wczoraj przyszła i ją oświeciłam... żal mi jej było. Taka Młoda i tak się dała zrobić na początku :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mmeliska...nie mogę ci zdradzić moich...a wypracuj sobie sama....Przecież ty znasz swojego M i wiesz co na niego działa:lol2::lol2: Przez tyle lat znam swojego jak własnego:rotfl: więc dla mnie nie ma już problemu.....mam wszystko co chcę:lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taką to nie trafiłam jeszcze - ale po 27.12 w sephora będzie na wszystko przez tydzień -40% :D

 

wczoraj była u mnie bratowa - no młode dziewczę 23 lata..i ona całą wypłatę oddaję mężowi... i jak coś chce to jadą razem kupić a on ( mój brat aż nie podobne ) komentuje,,,po co bluzka itp. Wczoraj przyszła i ją oświeciłam... żal mi jej było. Taka Młoda i tak się dała zrobić na początku :lol2::lol2::lol2:

:(:(:(:(:( raz nie wystarczy, musi szkolenie przejść, aż dziw bierze, no nie?:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda...czy mój się nie buntuje???? Trzeba robić tak, żeby nie wiedział , że o coś nam chodzi.....No babeczki...przecież nie będę wam tłumaczyła takich oczywistych oczywistośći:lol2::lol2: Główka pracuje:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdziwiłam się jak mi to powiedziała - aż jej powiedziałam, że jak chce tak fair to jest ich trzech.. to po 1/3 na głowę a nie... ona nic.

Bogumił ale chodzi o to: że jak nagle ni to z gruchy n z pietruchy robię się nieziemsko miła i kochana i w ogóle ahhh ohhhh to on zdziwiony i pyta czy "na pewno ok" a jakoś cały rok "urabianie" to nie dla mnie ..ja mam buntownicza naturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...