Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Magda co to za leczenie jak ty wychodzisz z domu?:eek:

 

no ja z tych co jak nie mają 40 stopni to nie wysiedzą w domu - mam chustę zawiniętą na szyi, grubszą kurtkę i niestety trzeba coś robić.

 

hejka meli i mirka

 

dziewczyny od dziś na tchibo ozdoby świąteczne, Magda czerwone bombki ładne są

 

o zaraz idę sprawdzić :)

 

 

ja się o olejowaniu nie wypowiem bo nasze drzewo jest ale na razie nie położone i taras niestety ze zwykłego świerku będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja miałam wam niusa napisac o ozdobach w tchibo a wy już wszystko wiecie to wam nie napisze

Przyszła moja konsola wieczorem bedziemy skręcać

 

jak nie jak tak :lol2:

nieswiadomie a jednak napisalas :D

 

widzisz jakie te dziewczyny sa szybkie? ja za nimi nie nadazam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem ze śląska - spod Pszczyny. Daj mi prosze namiar... pamiętasz ile brał za metr ?

Nie pamiętam, niestety to było ponad 2 lata temu :) .Wtedy był słowny i solidny:).

Dam numer tu moze ktoś jeszcze stolarza szuka -a ten schody robi piękne :)692 542 824- Mrozek Karol

http://www.indexfirm.pl/prezentacja/inforekl/213590/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, niestety to było ponad 2 lata temu :) .Wtedy był słowny i solidny:).

Dam numer tu moze ktoś jeszcze stolarza szuka -a ten schody robi piękne :)692 542 824- Mrozek Karol

http://www.indexfirm.pl/prezentacja/inforekl/213590/index.html

 

 

on nie robi w mdf-ie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni widziałam te z ikea 3 akurat by mi weszły na karnisz - obciełabym na równo i za 150 zł mam na okno:D

wiesz ten materiał to taki coś jak ma Admetka ale biało-szary porządny, gruby, dwustronny - także na Twoje okna to w tysiącach.

A niestety Tobie się byle jaki nie spodoba - a nawet białe niby zwykłe są w cenie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także na Twoje okna to w tysiącach.

A niestety Tobie się byle jaki nie spodoba - a nawet białe niby zwykłe są w cenie

 

własnie w tym problem a inny taki, że nie wyobrażam sobie mieć takich rolet na oknie ileś lat, jak po roku mi się znudzą to co ja zrobię, mąż by mnie:bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu wzięła te z ikei, ale ja patrzę pod innym kątem, nie wydam na firany czy rolety takiej kasy , bo uwazam , ze nie warto ale są tacy którzy zaś na co innego nie wydadzą, każdy ma inne piorytety, jeśli u ciebie tylko jedno okno to moze warto, no ja nie doradzę bo dla mnie za drogo, zwłaszcza ze to kuchnia, inaczej sie brudzi niż w salonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...