Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heloł laski:)

Magda a ja Ci napiszę, że mi się wydaje iż cena jest ok i zaraz pewnie zbiorę baty:cool: W 2010 za 2 rolety na okna do kuchni, jedno o szerokości 1,5m, drugie 1,8 zapłaciłam około 2 tyś. U mnie jest taki patent, że odrywam roletę, która jest przyczepiona do mechanizmu rzepem i mogę zamówić nową bez potrzeby nowego mechanizmu. Tak czy siak uważam, że ceny rolet są mega wygórowane, zwłaszcza w tzw. studiach firan itp.

Na stronie Almi Decor jest już zakładka Xmass:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zizi nie nie to nie o to chodzi ja sobie zdaję sprawę iż porządna roleta kosztuje, jak wszystko i widać tę która jest porzadna a która ble, chodzi o to , że ja tyle kasy nie wydam bo co myję okno wieszam cos innego ale tańszego Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Reni!

 

Napisz mi proszę z czego masz podbitkę i jaki to kolor:)

I jeszcze jak sprawuje się Twój biały tynk? Bo to, że masz ceresit silikonowo-silikatowy to już wiem, bo zapisałam kiedyś:) Ale ogólnie jak wygląda po kilku latach? Mocno się brudzi? Byłam dziś na budowie zdecydować jaki tynk, więc mówię do pana, że biały, to mi powiedział, że za rok będę musiała malować:confused: zaczęłam się śmiać, ale może ma rację...:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł kochana

 

podbitka drewniana z sosny malowana na szary kryjący, tynk biały brudzi się ale tak samo jak każdy inny za wyjątkiem ciemnych kolorów, ale czy ktoś zrobi caly dom na ciemny szary raczej nie, ale brudzi sie nie powiem, czy dziś bym dała biały - tak

 

najbardziej się brudzi nad oknem w jadalni jak z balkonu leci woda, więc moze ten element zrób na szaro, poza tym po 3 latach reszta wygląda ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirkamis - a robił Ci z drewna czy mdf-u ? Bo podobni z mdf-u robią ci od kuchni a nie od schodów :(

Z drewna,on bawi się tylko w drzwi i schody innych rzeczy nie robi.Nam wtedy powiedział,że woli skupic się na tych dwóch i robic dobrze,niż robić wszystko i się nie wyrabiac i robić fuszerki .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Reni:)

 

No ładna ta Twoja podbitka, nie pomyślałam, że to szary, myślałam, że to coś ciemniejszego. Ja najpierw chciałam teak i już nawet kupiliśmy 5L lakierobejcy, ale potem myślę sobie, że to nie będzie mi pasować do tego biało-szarego tynku i ostatecznie kupiłam heban. Teak zostanie na taras:)

 

No a z tym białym tynkiem to ja też zdania nie zmienię. Tak jak piszesz beżowy czy kremowy czy nawet inny jasny tynk tak samo się będzie brudził.Jak ktoś słyszy "biały" to zaraz myśli, że masakra, bo będzie się brudzić, kurzyć i szarzeć, no ale ja nie chcę mieć tak jak "wszyscy". I z tym ciemnym tynkiem nad balkonem to jest super pomysł, bo ja akurat tam nie będę miała drewna na elewacji od tej strony to akurat by to pasowało:)

 

Zaraz spróbuję zrobić zupę dyniową z przepisu, który tu znalazłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No roletki drogie są,a szczególnie w salonach firan.Moja krawcowa od firanek za okno tarasowe,3 okna w wykuszu i małe w łazience- tu szyła ekrany + okno w kuchni gdzie szyła lamberkin z ekranem wzięła 500 zł.W cenie:szycie,materiał,tasmy i obciążniki :).Teraz ćwiczy szycie ekranów i jestem ciekawa ile za to mi wyceni,jak będę znac cenę to napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski jak Mary podczytuje to ją od razu przedstawię , Mary buduje dom mojego projektu, dlatego jest mi tak bliska:hug::hug::hug::hug: mało zagląda albo mało pisze, ale może to się zmieni:)

 

no własnie każdy się brudzi, najbardziej popularny beż też, mi się właśnie brudzi nad jadalnią a reszta bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...