Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ilona, jakby to ująć. On ma mniej tzn. wysypka, sucha skóra i liszaje sporadycznie sie pojawiają a ja mam troche mniejsze wyrzuty sumienia kiedy widze ze nie jest az tak czerwony jak dwa miesiace temu. Probowalam mleko, masło ale dzisiaj suche rączki bo zjadlam kilka ciastek w czekoladzie :oops: miał wiec odstawiam znowu. Owoce moge wszystkie i warzywa a to juz baaardzo duzo. Mysle ze jeszcze troche i sie polepszy znowu ale atopia zostaje na całe życie. Pewnie nie bedzie mogl przesadzac z niektorymi produktami (czekolada, mleko) ale da sie zyc ograniczajac te rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My dzisiaj pierwszy raz podaliśmy jajeczko (tzn. pół żółtka do zupki), wcinał, aż się uszy trzęsły.

 

Za to wczoraj musiał zostać z moim bratem, wracam, pytam, czy płakał (Robert z obcych toleruje tylko dziadka i babcię), brat na to, że nie. Dzisiaj dzwoni mama i pyta: "I jak? Słyszałam, że się wczoraj popłakał" ja na to: "Nic nie wiem!", no to babcia się wygadała, że podobno płakał, ale dostał czekoladę i pokochał wuja miłością wielką :rotfl:.

 

Najlepsze jest to, że sama wyłożyłam czekoladę dla brata i ona była z alkoholem :o :sick: (posmakował dopiero jak dał małemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Yokasta ummm ależ pyszności

Co do pechowcow w związku to u nas po równo chyba ale jednak częściej ja, choć mąż ma wpadki głównie siłowe bo on nie czuje że jest taki silny i np coś połamie przepompuje jak materac dmuchany czy koło od roweru

Co do strachów to ja mieszkam na środku łąki, tu to nawet zbiry się nie zapuszczają tylko sarny pod ogrodzenie podłażą i z łakomymi minami zerkają na mój trawnik, na szczęście mam alarm, no i nie mam piwnicy bo ogrzewanie na prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad mam maszynke do chleba to czesto pieke bo nic nie musze robic i brudzic rak. Wsypuje skladniki i po 3h mam gotowe ale ma to swoje wady, ciagle w chlebie czuje posmak maszynki :o. Dlatego uzywam czesciej do wyrabiania ciasta :). Wlasnie mi sie bułeczki robią hehe :).

 

Ciasto drozdzowe tez Wam podsune, jest bajecznie proste i szybkie w wykonaniu :D.

 

Uwielbiam weekendy :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...