Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ilonka - napiszę Ci, ze ja w bunt nie wierzyłam - mimo, że do 2 lat Aniołem nie był...ale teraz to :mad:

łapię się na tym, ze w domu czasem nie reaguję bo po prostu nie mam już cierpliwości.

Może jak pójdzie do przedszkola to się to zmieni? ...albo będa telefony "proszę odebrać syna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej!!!!

No cóz Wam poradze z tymi buntami.Chyba nic tylko zgodzę się z mmeliską -nie myślcie ,że to sie skończy tak szybko.To trwa i trwa i trwa itd.:yes:

My tez wczoraj walka - wyszła do koscioła zrobiła 10 kroków -nogi ją bolą,później chcielismy na zakupy wyskoczyć i ona nie potrafi kurtki ubrać i 15 minut ryku.Na zakupy nie pojechałam -forma kary bo ona do sklepowego przedszkola chciała i do tego tydzień kary na bajki,komputer ( sama sobie wpisuje tytuły bajeczek) i xboxa- Ma teraz na drastycznie.Ale ten bunt to tak falami zacznie się pojawiać np.2 tyg męczarni i miesiąc spokoju.:).Najważniejsze nie dać się.

W sumie to powiem ,że najbardziej mnie cieszy jak Ci co nie mieli dzieci a widzieli naszą w wieku 2-3 lat to zawsze hasło -ale ona rozpieszczona itp. teraz juz dzieci mają i powoli zdanie zmieniają a mnie język świerzbi :D:D:D:D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ja też mam w domu dwuletnią złośnicę choć ją temperuje ile sie da konsekwencją, nic tak nie działa jak bycie konsekwentnym i mała wie że może sobie wyć a i tak nic nie ugra więc skoro nic nie ugra to po co wyć, choć co jakiś czas sprawdza czy się nic nie zmieniło, choć oststnio mnie ubawiła ubrałam ją by jechać do sklepu, mała podeszła do lustra przejrzała się po czym z fochem z przytupem mówi "w tym nie idę" ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudno by było jakby tych małych złośników na swiecie nie było :D:D:D.

My o strój to walkę za każdym wyjściem,fryzury to samo jak juz słyszę tu masz mi zrobić tak....... a z tej strony tak........ to zawsze liczę do 10:lol2::lol2:. a poźniej i tak słyszę źle to zrobiłaś:p

Wstała po 7 i ja jej mówie śpij jeszcze a ona ale ja bez bajek nie potrafie długo spać moge chociaz jedną taka malutką????

Uzależniona chyba juz jest :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję przepisów z internetu - nie mam aż takiej wiedzy w kwestiach gotowania (zwłaszcza pieczenia!), bo np. moja mama od razu po przeczytaniu widzi: "Coś jest nie tak z tymi drożdżami" albo: "Do niczego ten przepis, ciasto nie wyjdzie". Wolę polegać na domowych przepisach lub sprawdzonych przez znajomych (nawet na Muratorze, jak np. przepis yokasty na bagietki - na pewno w wolnym czasie wypróbuję :)). Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...