Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

laski jeśli chodzi o bunt dzieciaków to ja doradzę - KONSEKWENCJA NAJWAŻNIEJSZA, jeśli dziecko wyczuje , ze z wami można wszystko to po was, napoczątku może byc cieżko ale jak nie postawicie na swoim to koniec, przykład dla was

 

 

mój syn powiedział do dziadka, ze jest głupi, kazałam mu go przeprosić, ale oczywiscie nie chciał, juz wychodziliśmy od teściowej, syn przezwał dziadka jak go chciał na pozegnanie przytulić, słuchajcie powiedziałam patrykowi, ze będę tu na przedpokoju tak długo stać dopóki nie przeprosi, trwało to 1,5 godziny, myślałm , ze teściowa mnie udusi bo już dawno powiedział dajcie spokój i jedzcie, a ja , ze nie i dopóki nie przeprosi to będziemy tu stać, w końcu przeprosił i do dzis to pamieta, teraz powiem raz i zaraz słysze przepraszam, a gdybym uległa to miałby mnie głęboko w dupie

 

 

inny przykład, jadł obiad i wszystko z talerza wyrzucił na ziemię, kazałam pozbierać, robił to godzinę, darł się, krzyczał a ja spokojnie czytałam gazetę, w końcu na maxa wkurwiony to posprzątał, wierzcie mi ja dzis do dzieci mówię raz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzę - tzn ja w domu nie mam problemu z konsekwencją.

Najgorzej u kogoś - młody się drze, rzuca itp - a nie każdy sobie życzy żeby dziecko się darło aż tak w jego domu i to tak długo.

A wynieś się na siłę nie da czasem - w CH wychodze z nim i siedzimy w aucie aż się nie uspokoi.

Ale ludzie się dziwnie patrzą hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka melka

 

właściwie wystarczą 2-3 akcje ale bądzcie konsekwentne i macie spokój, jeśli nie macie siły to nie zaczynajcie bo każda akcja i wasze ustępstwo oznacza kolejną akcję jeszcze dłuższą, dziecko jest tak cholernie cwane i za każdym razem próbuje gdzie moze sie dalej przesunąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moją działało swego czasu cuda sadzanie w kącie... teraz już jakoś mniej ;) nie wiem co jej się pozmieniało - wyjątkowo długo potrafi tam siedzieć i ciągle wyć, no ale jak się wydrze swoje to przeprasza... liczenie do trzech zaczęliśmy też ale jakoś średnio nam idzie - jak mówię trzy i wstaję to dopiero jest reakcja, ale też nie zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...