Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dokładnie,a ile córka ma lat??

Moja mała ma 3,5 roku ale u nas sytuacja się skomplikowała jak urodził się młody. Niestety okropne zachowanie jest najlepszą formą zwrócenia na siebie uwagi. Szybko się dziewczyna zorientowała, że jak jest grzeczna to nie jest na takim topie jak wtedy, kiedy robi zadymę. Tak czy owak powiem szczerze, że przy dwojgu dzieci jest o wiele trudniej, i to nie 2 razy trudniej, o wiele gorzej :eek:

Nie wiem ile trzeba czasu aby wszystko poukładać, u nas jeszcze budowa dochodzi, mały to wcześniak więc też masa różńości i robi się już niezła kumulacja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała ma 3,5 roku ale u nas sytuacja się skomplikowała jak urodził się młody. Niestety okropne zachowanie jest najlepszą formą zwrócenia na siebie uwagi. Szybko się dziewczyna zorientowała, że jak jest grzeczna to nie jest na takim topie jak wtedy, kiedy robi zadymę. Tak czy owak powiem szczerze, że przy dwojgu dzieci jest o wiele trudniej, i to nie 2 razy trudniej, o wiele gorzej :eek:

Nie wiem ile trzeba czasu aby wszystko poukładać, u nas jeszcze budowa dochodzi, mały to wcześniak więc też masa różńości i robi się już niezła kumulacja;)

 

 

No wiem jak to jest choć sama mam jedną -mam nadzieję że drugie tez będzie:D.

Córka mojej koleżanki powitała siostrzyczke na świecie jak miała 3 latka -w domu mieli horror-mała biła siostre itp więc ciesz się ,że masz tylko takie przypadki:).

A uwagę musza na sobie skupić:) takie są dzieci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem jak to jest choć sama mam jedną -mam nadzieję że drugie tez będzie:D.

Córka mojej koleżanki powitała siostrzyczke na świecie jak miała 3 latka -w domu mieli horror-mała biła siostre itp więc ciesz się ,że masz tylko takie przypadki:).

A uwagę musza na sobie skupić:) takie są dzieci:)

 

Moja miała 4 lata jak urodziłam młodego a zachowywała się niczym druga mama we wszystkim chciała pomagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obiad mam prawie gotowy,bałagan w domu pozostał ,o 12.40 do przedszkola i nie wiem o której wrócę bo na koniec maja jakieś przedstawienie i nie wiadomo jak długo potrwa.Więc mam godzinę na ogarnięcie domku:).

Dzis się przymilam młodej i ma zupkę pomidorową ,którą chce jeść 7 razy w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...