Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie wczoraj było spokojnie. Nie wiem o co chodzi? Zastaję go w różnych pozycjach: raz na brzuchu, raz na barierce, do góry nogami i w poprzek łóżeczka, wykończony, nieprzytomny, ale wiadomo, że taki wygięty nie zaśnie. Przekładam go normalnie, otulam kołderką, zasypia w jednej sekundzie, ale tylko na moment (10-15 minut) i znowu swoje :rolleyes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam Twojego bloga - przemiła lektura - jak żem z wykształcenia filolog/kulturoznawca. No ale po oglądnięciu zdjęć nadziwić się Twojemu avatarowi nie mogę - kto to? Przecież Ty inaczej zupełnie wyglądasz:D

 

Reni czy ja dobrze czytam, że Ka posiadłaś? Były fotki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj było spokojnie. Nie wiem o co chodzi? Zastaję go w różnych pozycjach: raz na brzuchu, raz na barierce, do góry nogami i w poprzek łóżeczka, wykończony, nieprzytomny, ale wiadomo, że taki wygięty nie zaśnie. Przekładam go normalnie, otulam kołderką, zasypia w jednej sekundzie, ale tylko na moment (10-15 minut) i znowu swoje :rolleyes:.

moje male zawsze zasypia z nogami na szczebelkach albo miedzy nimi albo wzdluz albo w poprzek albo do gory nogami ;) a teraz o dziwo nakryla sie po same uszy i spi juz od godziny (zazwyczaj walcze prawie do 13tej zeby poszla do spania) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonko ja tam mama dobra rada nie jestem :) ale czasami jak mojej za ciepło było to też tak wędrowała i spać nie umiała -zresztą do teraz tak ma. Ostatnio tak wędrowała ,że do zawału by nas doprowadziła bo z łóżka spadła.Wstała otrzepała się i weszła z zamkniętym oczami z powrotem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirkamis, to całkiem możliwe, bo cały czas jakby próbował się spod kołdry wydostać :o. a ja go z powrotem nią otulam :o.

No boję się zawsze, żeby nie zmarzł :(. Spocony nie jest :no:, ale ogrzewanie w pokoju włączone (ja siedzę na dole bez ogrzewania).

Spróbuj okryc go kocykiem:) .Moja ciepła od urodzenia nie lubi u nas rożek nie był używany a w łóżeczku kołderką okrywana była od świeta:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...