Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hello Yokasta czekam na te tytuły :D.

Moja wróciła i ja jej mówię ,że mamusia ugotowala specjalnie dla niej jej ulubioną zupę a ona mnie pyta :ale dlaczego specjalnie dla mnie.Ja odpowiadam bo Cie bardzo kocham i chciałam zrobić cos żeby Ci przyjemność sprawić.No i oto co usłyszałam : Mamo ja i bez tego wiem ,że ty mnie bardzo kochasz:

 

Jak słodko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem u ciebie od 4 dni i jestem dopiero na 128 stronie, muszę dokładnie przeczytać wszystko bo bardzo podoba mi się u ciebie:yes: Jak tak pokolei się wszystko czyta to widać, że nie dość, że masz super gust to i cierpliwość ogromną. Wciaż ludzie zadają ci te same pytania np jaki kolor elewacji ?czy biały to biały? Ja już sama odpowiadam na głos k...a biały!!! Taras z takiego drewna .... :mad:!No ale rzeczywiście nie dziwię się bo parę godzin trzeba poświęcić na czytanie, a oczka jak u spawacza potem. Gorąco pozdrawiam> Szczerze gratuluję:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

 

sorki ze pytam... moze ktos mi zrobic krotka recenzje o tym co bylo/jest?

byly jakies fotki? zakupy? wygrane?

 

 

Melliska :hug:

 

nic z w/w.

Pisałyśmy o dzieciach jak to bardzo je uwielbiamy mimo, że ciśnienie nieraz podnoszą:)

ogólnie wczoraj mało bo Gospodyni po weekendzie zmęczona - długi weekend był to wiadomo co musiała zrobić:lol2::lol2::lol2:...nie będziemy jej męczyć.

 

Chyba dziś syt. do normy wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stolarz kończy listwy przypodłogowe w jadalni - tymsamym ten temat zakończony mamy :)

Niestety nie przemalujemy podłogi ( Reni !!!!!! śłyszysz ??????????). Wycenił nam to na 110 pln za metr. Mąż by tego nie przeżył (ciagle słyszę, że nagle mi się przestało podobać a taka kasę za nią zapłaciliśmy). Poza tum stolarz powiedział, że jezeli ona była trzy lata temu olejowana to istnieje prawdopodobieństwo że jednak zacznie się łuszczyć.

Więc teraz kupuję zasłony, firanki i potem zdecyduję, czy zostawiam tą pstrokaciznę czy kupuję .... wykładzinę (Reni nie denerwuj się proszę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł laski

 

mirella ja się bardzo cieszę, ze parkiet zostaje, skoro ta usługa 110 za metr to wykładzina będzie tańsza?

 

 

ogólnie wczoraj mało bo Gospodyni po weekendzie zmęczona - długi weekend był to wiadomo co musiała zrobić...nie będziemy jej męczyć.

 

Chyba dziś syt. do normy wróci

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem u ciebie od 4 dni i jestem dopiero na 128 stronie, muszę dokładnie przeczytać wszystko bo bardzo podoba mi się u ciebie:yes: Jak tak pokolei się wszystko czyta to widać, że nie dość, że masz super gust to i cierpliwość ogromną. Wciaż ludzie zadają ci te same pytania np jaki kolor elewacji ?czy biały to biały? Ja już sama odpowiadam na głos k...a biały!!! Taras z takiego drewna .... :mad:!No ale rzeczywiście nie dziwię się bo parę godzin trzeba poświęcić na czytanie, a oczka jak u spawacza potem. Gorąco pozdrawiam> Szczerze gratuluję:yes:

 

helloł Karolina

 

ja podziwiam ludzi, którzy czytają mój wątek, tyle stron dawno bym olała:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

może cierpliwości aż takiej nie mam a ciągłe pytania się pojawiają ponieważ nie wszyscy całość czytają i ja to rozumiem, także mogę i 10 razy o czymś powiedzieć bo to tak naprawdę miłe jest, w każdym razie witam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ogólnie po wizji lokalnej u koleżanki tez bym nie dała :),chociaz kiedys, gdzieś tam widziałam różne wzory i to mi się podobało.

Pamietam ,że jak u niej byłam po 1 miesiącu mieszkania i juz był porysowany to stwierdziłam takie pieniądze a trwałości to nie ma, u nas jak panele porysowane to myslę a wymieni się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...