Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oszczędzaj;)

 

 

a tak zbaczając z tematu ( chociaż nie wiem czy dziś o firankach, karniszach czy o s.) to czy miała któraś z Was ekspress na kapsułki?

 

Ja sobie kupiłam do biura Dolce Gusto Piccolino. Teraz sobie serwuje capuucinko/czekoladke co rano i pycha jest, ale zeby sobie kupic ekspres taki do domu to raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja go nie miałam, ale moja przyjaciółka ma i wiele razy mnie częstowała, ale mi ta kawa nie smakuje, poza tym faktycznie drogie te kapsułki, na niektóre kawy musisz dać 2 kapsułki, bo jedna z kawą, druga z mlekiem w proszku. Na ekspresie nie ma co oszczędzać, lepiej ku[pić na raty, ale jakiś wypaśny.

 

no właśnie czyli 6 gości , każdy 2 latte i 12 kapsułek nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no macie rację!

za kapsułki po roku kupię porządny aby w weekend napić się dobrej kawy - bo mój mały ręczny już niestety do wywalenia.

 

no jeszcze trzeba wziąć pod uwagę smak,a to chyba najważniejsze, moim zdaniem kapsułka trochę lepsza niż takie cappucino z mokate w proszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze trzeba wziąć pod uwagę smak,a to chyba najważniejsze, moim zdaniem kapsułka trochę lepsza niż takie cappucino z mokate w proszku

 

Tak ale porządna kawa jest jednak lepsza niż kapsułka, a zrobiona ze spienionym mlekiem to jest dopiero pycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalotnica skoro jestes zadowolona to czemu nie do domu?

 

W biurze ten ekspres jest tylko dla mnie i kolezanki - kapsulki kupujemy na zmiane, wiec tragedii nie ma.Gdybym w domu opierała sie tylko na tym ekspresie to bankructwo murowane (kawka dla calej rodzinki + goscie) ;) A poza tym dzien w dzien po 2-3 takie kawy - nie, nie, szybko sie znudzi. Ja jednak wole z prawdziwym mlekiem a nie proszkowanym. Taki ekspres jest dobry jako taka odskocznia, urozmaicenie. Za swój zapłaciłam 100 PLN okazyjnie, wiec luzik, gdybym miala zaplacic 3-4 stówki lub wiecej to na bank bym sie nie zdecydowala. I jeszcze jedno - napewno nie sa to ekspresy dla wytrawnych kawoszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana a to jest typowa kawiarka? mleko osobno trzeba spienić?

 

Reni z kapsuły nic nie piłam - robiłam zawsze z ekspressu mieloną + spienione mleko i taka mi najbardziej smakuje - tzw zwyklak.

 

Ona ma mechanizm spieniania mleka wbudowany o na allegro tez znalazłam

http://allegro.pl/kawiarka-mukka-express-cappuccino-laciata-bialetti-i3674809106.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...