Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirela haha ale za jaką cenę - za 400 zł szt to bym nigdy nie miała... nie na moją kieszeń takie ceny.

Ale widac na nim jakie światło dają - czyli nie za szczególne.

 

Dzięki Mirka :* Mirela :* mówię Wam że to zasługa czarnej bluzki i oświetlenia.

Do figury np Reni brakuje dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kolor niby miodowy blond - ale wyszedł widzisz jaki.

Nie zrobiłabym ponownie bo spłukał się do żółto-marchewkowo.

Pamiętasz jakie miałam takie prawie jasne jak Twoje i to na pewno jest mój kolor.

Ten ciemny postarza i trzeba się malować mocniej.

Grzywka tragedia - podpinam ją już na bok - trzeba rano modelować:/ nie dla mnie to

 

Reni serio - widziałam Cię jak stoisz na focie i te Twoje nogi szczupłe - ja mam od pasa w dół hmm... no góra ok ale dół nie. Nie zrobię nawet foty dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważyłam nie raz - ale nie w tym roku.

Jak się odchudzałam chyba 3 lata temu to z 80-55 kg w 3 miesiące.

Ale nie bylo to za racjonalne - włosy się sypały garściami itp.

 

Dużo diet już miałam:) i wiem, że np wagi 60-65 nie utrzymam łatwo.

W ciąży hmm nawet nie pamiętam ile - tzn gdzies chyba kartę ciąży mam - ale w dzień porodu to na pewno dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam o dietach i rudych włosch - sama prze to przechodziłam, jak miałam 20 lat to ciągle byłam na dietach, mięsa nie jadłam 6 lat i powiem Wam że ciągle dążyłam do doskonałości - problem w tym że sama nie wiedziałam jaki jest cel tej doskonałości- przy wzroście 178 cm ważyłam 57 kg i na uczelni przezwały mnie : miss anoreksji - wyglądałam koszmarnie - teraz to widzę :)

po urodzeniu dziecka 9 lat temu mam w nosie diety, jem co chcę i waże ok 65 kg czasem mniej. najważniejsze to zaakceptować siebie ;)

Czy tak ślicznie wyglądają te chude szkapy modelki? może na wybieg to jest ok ale do życia codziennego? eeee

 

Włosy rude też miałam, zachcialo mi sie ciemnego blondu, fryzjerka odradzala mi dekoloryzację ale... ja się uparłam, zrobiła mi najłagodniejsza wersję iiii do dzis czuję efekty: wypadające, kruszące się włosy, suche przy myciu jak w w peruce. Mam za swoje!

To było ponad rok temu, ona stopniowo mi malowala jaśniejszym kolorem i dzis mam bardzo aldny kolor, po co mi była dekoloryzacja?

A czasami trzeba się sparzyć - ja tak mam ;)

Pamiętam jak fryzjerka mi mówila ze czerwienie i rudości sa najgorsze do rozjaśniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...