Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hello!!

Ja karchera mam i sobie chwalę,czyściki eko też miałam i na okna w mieszkaniu były ok wszystko super bezx smug ,ale w domu mi się nie sprawdziły.Nie wiem czy te szyby jakis powlok nie mają ale po muciu zawsze miałam same smugi.

 

I zgadzam się z opinią ,że ilu właścicieli karchera tyle opinii.U nas w rodzinie są 3 i dwóch zadowolonych jeden na nie:).

 

Ilonko, jak zdrówko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirelko, a co - mama kolezanki Soni cekiny nosi? :D

wyczuwam sarkazm :p

Nie, nie oceniam ludzi po wyglądzie. Ale on obrabia doope komu sie da, wchodzi w tyłek nauczycielce (żeby potem jej ją obrobic) itd. Ja jestem matką która nie czepia się nadmiernie szkoły, nie liczę ile lekcji angielskiego przepadło, nie robię o to awantury, nie prosze nauczycielki żeby to moje dziecko grało pierwsze skrzypce w wystepie klasowym, nie czepiam się nauczycielki jak córka przyniesie złą ocenę, choć lubię gotowac i kocham moją córkę - nie potrafię godzinami tylko o tym rozmawiac ... dalej mam pisać ? Po prostu sa ludzie, którzy mi nie pasuja i nie mam zamiaru w ich towarzystwie spedzac wieczoru który mogę bardzo miło spędzić z Sonia lub mężem. Nie zmuszam się, jestem szczera i dlatego nie organizuję takich pogawedek - to nie dla mnie. Wolę nalepić pierogów w tym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma na mysli lolek ale ja te cudo szmatki http://eko-budasz.otwarte24.pl/26,CZYSCIK-DO-SZYB-CIENKI

wstyd się przyznać, ale ja mam ... męża :wiggle:

Jak jeszcze zdarzy mi się jedno okno umyć, tak za dachowe się nawet nie biorę - cięzkie to ustrojstwo.

Ale z ato w ogrodzie... zrobię wszystko: kopię, ryję, grabię, koszę, ścinam, plewię, przybijam, ścinam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd się przyznać, ale ja mam ... męża :wiggle:

Jak jeszcze zdarzy mi się jedno okno umyć, tak za dachowe się nawet nie biorę - cięzkie to ustrojstwo.

Ale z ato w ogrodzie... zrobię wszystko: kopię, ryję, grabię, koszę, ścinam, plewię, przybijam, ścinam....

 

 

Taki mąż to skarb.Ja mojemu po przeprowadzce i próbie umycia dachowych powiedziałam,że to jego działka :).

Plewić nie lubię ,kosiarke obsługuję:) łopata do śniegu to moja kolezanka i jako ,że my wszystko sami to jak trzeba bylo kostke w taczce wozić to bicepsy sobie wyrabiałam :).Ale dumna jestem ,że pomagam i moge powiedziec to robilismy razem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oceniam ludzi po wyglądzie. Ale on obrabia doope komu sie da, wchodzi w tyłek nauczycielce (żeby potem jej ją obrobic) itd. Ja jestem matką która nie czepia się nadmiernie szkoły, nie liczę ile lekcji angielskiego przepadło, nie robię o to awantury, nie prosze nauczycielki żeby to moje dziecko grało pierwsze skrzypce w wystepie klasowym, nie czepiam się nauczycielki jak córka przyniesie złą ocenę, choć lubię gotowac i kocham moją córkę - nie potrafię godzinami tylko o tym rozmawiac ... dalej mam pisać ? Po prostu sa ludzie, którzy mi nie pasuja i nie mam zamiaru w ich towarzystwie spedzac wieczoru który mogę bardzo miło spędzić z Sonia lub mężem. Nie zmuszam się, jestem szczera i dlatego nie organizuję takich pogawedek - to nie dla mnie. Wolę nalepić pierogów w tym czasie

 

mirella jak bym czytała o sobie, no bez tego lepienia pierogów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :)

 

Mirelka nie powiem ale też się zgadzam - co prawda dziecko do szkoły nie chodzi, ale na placu zabaw jakoś mi nie zależy żeby to akurat Albik pierwszy wszedł, pierwszy zjechał - ja siedzę na ławce a dzieci się bawią.. a inne matki stoją obok i komentują które dziecko co ma kiedy robić:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj mi kolezanka w pociagu opowiedziałą niezłą historyjkę:

Młody jej jest w 3 klasie jak So. No i gadamy coś o balu przebierańców i ona mi mówi, że w tym roku pierwszy raz będą andrzejki. Bo w I klasie.... jak pani chciała zorganizować dyskotekę i lanie wosku to ... dostała anonim od jednego z rodziców w którym to było napisane, że to święto nie jest zgodne z nauką KK, że to świetokradztwo, podane jakieś .. "paragrafy" z jakiegoś koscielnego.... "kodeksu". A na koniec dopisek, ze jak tylko je zorganizuje, to ten rodzic zgłosi sprawe do kuratorium. Czujecie jaki czad ? Na wywiadówce pani odczytała list i poprosiła, aby rodzic się do niej zgłosił po wywiadówce.. no ale tyle go wodziała. MASAKRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...