Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hi :)

mycie okien :p sama latam ze szmatą taką z Biedry żółtą, kupię 3 sztuki po 3,5zł :) (chyba) i nie mam żadnych smug. Traktuję je jako jednorazowe ale wiem że można je wyprać i mieć na zaś ;) zresztą polecam je też do wycierania frontów mebli, kafli w łazienkach i innych gładkich powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na wywiadówce pani odczytała list i poprosiła, aby rodzic się do niej zgłosił po wywiadówce.. no ale tyle go wodziała. MASAKRA.

 

ale wspaniale zareagowała, wychowawca mojej córki by się wogóle nie odezwał, niektórzy rodzice są masakryczni, u mnie w 4 klasie dzieci nie pojechały na 2 dniową wycieczkę bo 2 rodziców, powiedziało , ze dzieci są za małe, płaczą i mają jeszcze czas aby jeździć na noc:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: mało z krzesła nie spadłam, powiedziałam, że przecież zawsze płaczki mogą w domu zostać, ale wychowaca też jaj nie ma i nie pojechali:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni ja bym się wyspała - ale po ostatnich opowieściach na forum zostawiłam klucze w drzwiach żeby się nie dalo otworzyć w razie czego od zew tak szybko ( ale głupie myślenie) wiec zadzwonił na dzwonek.... ale jestem mega obrażona za ten piec, za te dzisiejsze budzenie więc do pracy jechałam z ojcem i zażądałam żeby mąż punkt 15 był po mnie w pracy i ma mnie wziąć na zakupy. Bo jak nie to się nie oddzywam do wigilii;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to on jeszcze tyle siły miał ? :confused::confused::confused:

JA nie wiem... jak trzeba odkurzyć to są wykończeni ale jak maja ochoty to są wypoczeci ?

na "to" ochoty nie mial - jechal 10 godz... tzn może i miał / które facet nie ma? / ale on wie jaki mam humor przez ten piec..jeszcze się wczoraj dziad wyłączył i zimno było wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, sarkazm nie, raczej żart :). Gratki, ja mam podobne podejście chociaż dziecko jeszcze nie szkolne. Mam wrażenie, że rodzice nieraz zapominają jak to było kiedy sami byli dziećmi ;) to po pierwsze, a po drugie jak kobita obrabia tyłek każdemu to ja też bym z nią nie znalazła wspólnego języka bo domyślam się jak taka rozmowa by się toczyła. Lubie pierogi tylko nie lepic :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miała jeszcze raz to na 100% gazowe - chyba, że mąż zmieni pracę i będzie każdego wieczoru w domu.

Moja mama teraz zmienia z gazu na groszek.. nie wiem co ich podkusiło

( może rachunki).

 

Nie orientuje się, jakie są rachunki za m-c grzania +cwu w m-c zimowych?

 

Reni - na sale to sama ze swoich ( tez liczę na premię) - niech odkupi swoje winy:lol2:

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wspaniale zareagowała, wychowawca mojej córki by się wogóle nie odezwał, niektórzy rodzice są masakryczni, u mnie w 4 klasie dzieci nie pojechały na 2 dniową wycieczkę bo 2 rodziców, powiedziało , ze dzieci są za małe, płaczą i mają jeszcze czas aby jeździć na noc:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: mało z krzesła nie spadłam, powiedziałam, że przecież zawsze płaczki mogą w domu zostać, ale wychowaca też jaj nie ma i nie pojechali:(

Jak ja mam iśc na wywiadówkę (jest we wtorek) to jestem cała chora. Gdybym była nauczycielką to bym nie wytrzymała. A mówią, że to z dzieciakami jest problem.... Jakie te baby mają problemy... masakra. Kurna w chałupach siedzą i chyba nie mają co robić i z nudów im sie tak porobiło ... Gdzież bym miała czas sprawdzać, czy IIIa już to słówko z angielskiego poznała czy nie ? A one porównują takie rzeczy ... kurna chyba nawet sprawdzają ile kup ich dziecko na tydzień robi i porównują ...

Albo dywanik ni etaki, albo zaśłony nie takiego koloru. Kurna mnie rozwala. A jak trza ciasto upiec to siedzą jak mysz pod miotłą. I ja kurna piekę choć wracam do domu jak wracam ... damulki z bożej łaski... sorki ale mnie nosi jak se pomyślę o tym wtorku. Teraz jeszcze wymusili na pani, zeby w środy zadania nie dawała - bo jest msza. W piatki tez nie dawają (taka tradycja w szkole) więc w poniedziałek wtorek i czwartek robimy po kilka stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda za takie przewinienia ro ja bym sobie zażyczyła ... ekspres do kawy :D Powiedz, że jak się jutro napijesz pysznego late to mooooże ci przejdzie :lol2::lol2:

 

piec to za mało - to byłby prezent za piec, na mikołaja i pod choinkę...razem z życzeniami noworocznymi:rotfl:

 

Mirela - takich kobitom się nudzi ewidentnie - nie mają swoich zajęć, życia - to realizują się układając życie swojemu dziecku. Niespełnione marzenia przelewają na dziecko.. nigdy bym z taką nie znalazła porozumienia na dłuższą metę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam iśc na wywiadówkę (jest we wtorek) to jestem cała chora. Gdybym była nauczycielką to bym nie wytrzymała. A mówią, że to z dzieciakami jest problem.... Jakie te baby mają problemy... masakra. Kurna w chałupach siedzą i chyba nie mają co robić i z nudów im sie tak porobiło ... Gdzież bym miała czas sprawdzać, czy IIIa już to słówko z angielskiego poznała czy nie ? A one porównują takie rzeczy ... kurna chyba nawet sprawdzają ile kup ich dziecko na tydzień robi i porównują ...

Albo dywanik ni etaki, albo zaśłony nie takiego koloru. Kurna mnie rozwala. A jak trza ciasto upiec to siedzą jak mysz pod miotłą. I ja kurna piekę choć wracam do domu jak wracam ... damulki z bożej łaski... sorki ale mnie nosi jak se pomyślę o tym wtorku. Teraz jeszcze wymusili na pani, zeby w środy zadania nie dawała - bo jest msza. W piatki tez nie dawają (taka tradycja w szkole) więc w poniedziałek wtorek i czwartek robimy po kilka stron...

 

 

 

No to może nie mają innych problemów :):)Współczuję:)Aż się boję co mnie czeka. Ostatnio w sąsiednim przedszkolu wprowadzono w nauczanie ideologi gender ( dla mnie oburzająca) i wiecie co mnie zdziwiło ,że tylko 5 rodziców się zbuntowało bo problemu nie widzi,ale za to maja problem w porownywaniu dlaczego ta grupa zna juz te literke a u nas jeszcze jej nie było.Widac jak jest prawdziwy problem to po co się odzywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wiem, że w przedszkolu i podstawówce ( z racji śląska prawie opolskiego gdzie jednak mniejszość niemiecka jest) - wprowadzili już w przedszkolu j. niemiecki ( nieobowiążkowy) tylko trochę śmieszy mnie fakt - że taki 3 latek nie słucha w ogóle co się mówi...a co dopiero w obcym języku.

Chyba, że będą piosenki o Rottkapchen śpiewać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...