Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zalotnica, tylko że ja nie wiem, dlaczego płakał, być może jest niespokojny, bo mnie nie ma, dla dziecka dwa dni rozłąki to baaardzo długo. Złapałam rotawirusa i boję się, że dla Roberta skończyłoby się szpitalem (w tym wieku dzieciaki przy rotawirusie trafiają pod kroplówkę), poza tym nie wyobrażam sobie, żeby miał mieć blisko 40 stopni, ja ledwo żyję wieczorami, a co dopiero on.

 

Dzisiaj będziemy obserwować, jeśli to ząbki albo choroba to podamy leki :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ja się nie wstydzę bo nie mam czym - wazne jakim się jest cżłowiekiem a nie jakiej wiary :)

JA jestem niewierzaca i mąż także. Dziecka dlatego nie posyłamy na religię. Zreszta... duzo rozmawiamy o religii i na razie ona ma takie podejście jak my.

W przedszkolu chciała chodzić na religię bo dostawali kolorowanki. To się zgodziliśmy. Ale jak pewnego dnia przyszła i zaczeła opowiadać o rzezi niewiniątek (ze szczegółami) to się wkurzyłam i po rozmowie z Sonią - zrezygnowaliśmy.

NIGDY ... NIGDY nie mieliśmy nieprzyjemności z tego powodu. Choć mieszkamy w małym miasteczku. Pani nauczycielka tylko spytała czy So może uczestniczyć w przygotowaniach do świąt - oczywiście się zgodziłam, bo dla nas to tradycja. Sami obchodzimy piekne świeta, ciepłe, pełne miłości. Nawet mój młodszy brat do nas przychodzi - tak mu się u nas podoba. Jest choinka, wszyscy odswiętnie ubrani, moc świątecznych zapachów (grzane wino z korzeniami, herbata korzenna, pomarańczowe konfitury, recznie robione i zdobione pierniki).

Jak So była w II klasie często zdarzały się takie lapsusy...:

- Sonia chodzi już do II klasy ? To w tym roku komunia ? - to bardzo czesto występujace pytanie

- nie, Sonia nie idzie do komunii, nie posyłamy jej - na to ja

- .... i tutaj wstępuje do wyboru: przepraszam/czerwienienie się/ zdziwienie/ zszokowanie/ pytanie: a co na to dziadkowie itd.

JA nie mam problemu, Sonia tym bardziej - zazdroszcza jej dzieci. Dzieci już w podstwówce nie chcą chodzić do koscioła czy na religię. Ale stosuje się przymus - więc jest reakcja odwrotna. Wiem bo to przerabiałam jako nastolatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze, ze przez PRAWDZIWYCH KATOLIKÓW którzy chodza do koscioła bo tego potrzebują -jesteśmy bardzo szanowani za swoje poglądy. Ja sama nie lubię narzekających a bojących się cokolwiek zrobić ludzi.

I ja teraz nie narzekam ani na religię w szkołach, ani na księzy molestujących, ani na księdza jeżdżącego BMW.

Narzekam jedynie, ze z tej instytucji się nie moge wypisac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze, ze przez PRAWDZIWYCH KATOLIKÓW którzy chodza do koscioła bo tego potrzebują -jesteśmy bardzo szanowani za swoje poglądy. Ja sama nie lubię narzekających a bojących się cokolwiek zrobić ludzi.

I ja teraz nie narzekam ani na religię w szkołach, ani na księzy molestujących, ani na księdza jeżdżącego BMW.

Narzekam jedynie, ze z tej instytucji się nie moge wypisac :(

 

Kiedyś cos czytałam ,że można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...