Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja nie bede dyskutowac na ten temat. powiem krotko - jestem za rownym karaniem wszystkich jak leci i tych co 'tylko' ogladaja i tych co tylko o tym mysla...i uznaje w tym temacie samosądy - sama gołymi rękami naruszylabym takiemu powłokę zewnetrzna...

 

ale zmieniajac temat - dziewczyny KAmaniaczki - http://sklep.vivamix.pl/mikser-classic-i-zestawy-cat-211.html# znalazlam promocje :) a zna ktos outlet z KA? mozna upolowac fabrycznie nowy sprzet z lekkimi uszkodzeniami lakieru ale w duzo nizszej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek dawaj te cudo do okien, dziewczyny wstyd co , żeby o takich rzeczach dowiadywać się od faceta:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Matko ale naklepałyście nie wiem czy nadążę z czytaniem

 

co do ściereczek ekologicznych ja mam takie:

http://www.raypath.pl/raypath.php?id=domowy

niestety nie są tanie i też ile osób tyle opinii.

Ja sobie akurat bardzo chwalę od 6 lat nie kupuję płynów do mycia podłóg, mleczek, sprayów do czyszczenia ani innych cudów (poza kibelkiem wiadomo....) Czyszczę tylko ściereczkami z wodą, przy kamieniu dodaję cytryny a przy dużych zabrudzeniach np. tapicerki czy dywanów stosuję delikatnie szare mydło.

Nawet szybę od kominka szorowałem, fakt trochę to trwa bo ścierka zbiera warstwę po warstwie brudu ale najlepsze było to że po wyczyszczeniu szyby kominka ścierka była czarna a moje ręce czyste..... potem tylko ścierki do pralki i jak nowe.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek nie obraz się ale czy masz w domu kobietę?:D:D:D:D

Reni obrazić dlaczego nieeee.

Kobity obecnie nie mam jestem jak to się modnie nazywa "singlem".

Dlatego wszystko w domu robię sam (poza praniem i prasowaniem, które w soboty jeździ do rodziców)

 

 

 

co do kościoła to mam identyczne zdanie jak Renii,

Za mało kościoła w kościele

(powinno być jak w DE podtek od kościoła albo ktoś należy albo nie, zawód ksiądz, płacenie przez nich podatków, zniesienie celibatu itp.)

tyle w temacie

 

i z racji że pracowałem 6 lat w szkole ale mnie to za bardzo stresowało dodam

za mało szkoły w szkole (tzn nauki w szkole).

Edytowane przez lolek7825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona, no widzisz, mnie życie nauczyło że nie wolno wszystkich do jednego worka wrzucać bo się możesz przeliczyć. Wiesz, to tak jakby wszystkie blondynki były głupie, wszystkie brunetki to zdziry, a wszyscy księża to pedofile. Każdy ma swoją łatkę i nie wychodźmy z domu. Nie poślesz dziecka na religię (jak już lecimy tym przykładem) bo ksiadz może być pedofilem (pomijam, że katechezę prowadzą też katechetki, siostry itd.) a nauczyciel geografii nie może być? Znam przykład jednego nauczyciela, który za molestowanie wyleciał ze szkoły ale potem znalazł pracę w innej więc to nie do końca jest tak, jak to opisujesz.

 

chodzi mi o to ,że teraz wszyscy piszą i mówią w kościele jest pedofilia ( nie mówię ,że nie jest) ale wg .mnie ona jest wszędzie więc dlaczego nie napiszą tez ,że jest w szkołach ,wśród polityków itd.

 

Dokładnie to mam na myśli.

 

Lolek, a ja myślałam że Ty żonaty :D i te frywolitki dziergacie sobie razem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, a czy ja gdzieś napisałam, że wszyscy księża to pedofile? Nie. Napisałam, że się zdarza, że to normalne, bo oni często idą do pracy z dziećmi, do pracy nauczyciela także. Jednak gdyby sprawa wypłynęła, żaden dyrektor szkoły nie powiedziałby, że nic się nie stało, że winne jest dziecko, kurator oświaty również nie. Tymczasem papież nie robi nic. Biskupi nie robią nic. O to mam pretensje do KK. Są oderwani od świata i prawdziwego życia. Kompletnie nie mają wyczucia, gdzie jest granica. Są na świeczniku i powinni wiedzieć, że będą baczniej obserwowani od innych. Na białym plamę widać najbardziej, a oni pozują na białych (bez skazy). Ja uważam, że nie tędy droga.

 

Z tym nauczycielem geografii to musiało być dawno temu, kiedy jeszcze można było podnieść na dziecko rękę w szkole - dzisiaj za takie coś traci się prawo do wykonywania zawodu. A ten ksiądz, któremu zlizywano pianę z kolan? Z tego co wiem - nadal jest dyrektorem. Ja bym naprawdę nie chciała wiedzieć, co by się działo, gdyby to zwykły nauczyciel był, a nie ksiądz. Gdyby to jakiś człowiek z ulicy był. Nawet rodzice wzięli go w obronę! I nie chodzi o to, czy tam były jakieś podteksty seksualne czy nie - no jak dorosły człowiek może zmuszać dzieci, żeby przed nim klęczały?? Wyobrażacie sobie, że ktokolwiek z Was w formie zabawy każe gromadce dzieci klęczeć przed sobą i lizać/wąchać/całować (cokolwiek miały tam robić) kolana? Kto w ogóle ma takie pomysły?

Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek no nie wierzę, facet który sam gotuje, sprząta, urządza mieszkanie, ozdabia dom na święta i jeszcze dzierga to chyba jakiś cud:D:D:D:D:D

 

No niestety ale taka jest moja rzeczywistość... Jeszcze przy pedantycznym usposobieniu czasem jest ciężko......

Gotować akurat bardzo lubię, sprzątać już mniej ale jak trzeba to trzeba.

Jutro mam własnie dzień sprzątania gruzu po mojej pierwszej ekipie bo po 1,5 miesiąca zapewniania że przyjadą i zabiorą.......

Zorganizowałem taczkę i będę wywoził......

Dziś z innego numeru telefonu zadzwoniłem do "fachowców" i chociaż sobie słownie ulżyłem, "dziękując" im za profesjonalną obsługę.....

ale nie było przebierki w słowach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona, ja się zgadzam ze wszystkim co piszesz :yes: chociaż jestem wierząca. Napisałam tylko o wrzucaniu do jednego worka, że w konsekwencji tak to może wyglądać. Rozumiesz? Moje zdanie jest takie, że księża to taka grupa zawodowa (niepotrzebnie darzona nadmiernym szacunkiem, z nieznanego mi powodu) jak każda inna czyli: są w niej ludzie z powołania i są ludzie dla pieniędzy i blichtru. Pamiętam jednego faceta, który szedł do seminarium bo cytuję "i auto będzie miał za free, i kwaterę, i laski kiedy dusza zapragnie tyle że musi wcześnie wstawać i się modlić" no to o czym my tu rozmawiamy :). To zlizywanie było obrzydliwe, ksiądz obrzydliwy bleh.

 

Nauczyciel geografii to był przykład, gość o którym piszę uczył j. angielskiego i to było całkiem niedawno, gdzieś 7 lat temu. Wszyscy wiedzieli za co został wyrzucony z poprzedniej szkoły, mimo to uczył w kolejnej.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasia dzięki za info zdjcie:hug: kuchnia boska:rolleyes: a wiesz może czy kolor lindigo i stat jest taki sam

 

I tu i tu jest lakier kremowy. Oni nie używają palety RAL. Z tego co pamiętam boki kuchni (to co widzimy z boku szafek wiszących) jest jednakowe dla STAT i LIDINGO bez podzialu na wzór a skoro pasuje i tu i tu to znaczy, ze sa tego samego koloru. Dla pewności zapytaj w sklepie. W STACIE szprosy sa delikatniejsze/ciensze za to w LIDINGO sa z delikatnym frezem chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...