Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe tematy mnie ominęły... no cóż jestem katoliczką, ale w dzieciństwie nie chodziłam do kościoła. Moj ojciec zmarł nagle w wieku 25 lat, mama była wtedy w ciąży z moim bratem, ja miałam niecałe 2 lata... Mama obraziła się chyba na Boga, bo nie pamiętam, żebyśmy chodzili do kościoła...Oczywiście miałam komunię, bierzmowanie i ślub kościelny.... Teraz sama jestem matką i mimo moich oporów przed kościołem chodze z córką na msze.... nie w każdą niedzielę i w każde świeto, ale chodzimy. ... marna ze mnie katoliczka...

 

Któraś z Was pytała o odzież outletową czy też końcówki kolekcji - to nie moja branża, ale powiem co widzę u siebie z tego rodzaju sklepach. Niektóre rzeczy mają metki, takie same jak w nowe rzeczy sklepach i nic im nie dolega, poza tym, że pochodzą np. z poprzedniej kolekcji danej marki. Inne mogą nie mieć metek - tych wewnętrzchych również - i mają prawo być uszkodzone np. dziurka po klipsie zabezpieczajacym, brak napy itp. U mnie jest cała masa tego typu sklepów i nie ukrywam, że można znaleźć tam fajne szmatki. W sobotę kupiłam sobie np. granatową, pikowaną kurteczkę z MD :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, u mnie w wątku mało się dziejw a chciałbym sie podzielić,

nie wiem czy znacie tą stronkę: http://www.granddeco.pl/pol_m_BOZE-NARODZENIE-2774.html

sporo fajnych dekoracji świątecznych (kiczowatych też) ale można coś wybrać......

Polecam (czywiście ja już zamówiłem conieco) i gwoli ścisłości nie mam nic wspólnego z tą stroną po prostu mi w oko wpadła.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka z rana.

Upolowała lampę za groszę - kule lustrzane :) Ale dopiero pod koniec przyszłego tygodnia będą u mnie :(.

Jak się zjawią pstryknę fortę.

Lolek.... jejku jestes idealnym kandydatem na męza - moze rozważę rozwód jak mi powiesz, że ciasta tez pieczesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...