Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no nie żartuj?! w sobotę byliśmy rodzinnie w ikełce i nawet ja nie byłam wstanie tego przełknąć! a uwierzcie mi że jadam różne dziwactwa (wszelkie'bezsmakowe' dziecięce dania gotowane na parze uwielbiam-w przeciwieństwie do mojej córy;) ) :) w życiu nie jadłam gorszego łososia a i ten makaron z warzywami był okropny! ;)

hmm.. wiesz co, to dziwne. Bo mój jest cholernie wybredny, w naszej miejscowości np nie ma restauracji w której by ze smakiem coś zjadł. Odzwyczailiśmy się od veget, magi itp półproduktów. A to mu jednak bardzo smakowało... ciekawe.... Reszta rzeczy w Ikeii sa dla niego nawet nie do przełkniecia... a łososia chwalił bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odnośnie wyprzedaży wklejam może komuś się przyda info z stronki o wyprzedażach

H&M 12.12.2013

Cubus 19.12.2013

Massimo Dutti 19.12.2013

Promod 24.12.2013

Zara 27.12.2013

Reserved 27.12.2013

Mango 27.12.2013

Bershka 27.12.2013

Pull & Bear 27.12.2013

Stradivarius 27.12.2013

Simple 02.01.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ile dał - na jednrazowy wypad - a wyprzedaż trwa 2 m-c prawie:lol2:

 

Jak to co zrobił? piec to największy minus, przyjechał na 3 dni z czego 1 dzień odsypiał reszta z dzieckiem, 2 dzień wymieniał opony w samochodach i sprzątał garaż, 3 dzień pojechał do mamusi:cool:. Gdzie jakieś małżeńskie obowiązki jak zakupy itp? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mogła żyć z facetem który nie odciął pępowiny od mamusi. My razem z męzem trzymamy sztamę, zawsze to drugie dla nas jest wazniejsze niż mama. Mąż zawsze bierze mnie w obronę i przynajmniej przed swoją mamusia ma takie samo zdanie jak ja. Ewentualnie jak sie ze mną nie zgadza to potem to razem musimy przemyśleć i przedyskutować. Ale murem za mną ZAWSZE stoi. I tak samo ja się zachowuję przed moimi rodzicami. Współczuję, ja bym się nie potrafiła do tego przyzwyczaić ... zawsze NASZ rodzina była ważniejsza (tzn ja i dziecko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mogła żyć z facetem który nie odciął pępowiny od mamusi. My razem z męzem trzymamy sztamę, zawsze to drugie dla nas jest wazniejsze niż mama. Mąż zawsze bierze mnie w obronę i przynajmniej przed swoją mamusia ma takie samo zdanie jak ja. Ewentualnie jak sie ze mną nie zgadza to potem to razem musimy przemyśleć i przedyskutować. Ale murem za mną ZAWSZE stoi. I tak samo ja się zachowuję przed moimi rodzicami. Współczuję, ja bym się nie potrafiła do tego przyzwyczaić ... zawsze NASZ rodzina była ważniejsza (tzn ja i dziecko)

 

u mnie to samo, ale jak patrzę na mojego synusia to już tak nie myślę:lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Reni, musisz zacząc ćwiczyć zrywanie tej pępowiny :).

Ilona... a mój własnie po golonce (ale jadł ją może z 3 lata temu) powiedział, że więcej tam nic nie zje :). Była sucha, wiórowata i zupełnie bez smaku. Choć on przyzwyczajony do takiej w miodzie i piwie...

Ciekawe, czy inna kuchnia czy inne podniebienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...