Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale kuna na strych też da radę?

 

miałam gniazdo ptaków - tak jakby na szczytowej belce na podbitce na wiosnę - niby odleciały bo ich nie słychać, ale od paru dni słyszę, że coś drapie. i tylko rano albo wieczorem to słychać - z drugiej str nie słychać jakiś dźwięków "miauczenia" tylko drapanie.

Okno na dachu zamknięte na pewno - chyba, ze coś wyskrobały w styro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mnie w zeszłym roku w nocy obudziły dźwięki jakby mi ktoś po dachu chodził,okazało się ,że kuna sobie małą dziurkę w podbitce znalazła i wchodziła po rynnie.Jedno czym ją chwale to załatwiała woje potrzeby na zewnątrz :lol2:.A wypłoszyliśmy ja takim urządzeniem ultradźwiękowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kuna na strych też da radę?

 

Moi rodzice mieli na strychu kunę :yes:. Nie wiedzieli, dopóki sąsiad im nie powiedział, że widział, jak wbiega (grillował w ogródku i zaobserwował). Jazda się zaczęła, jak chcieli ją wypłoszyć, bo ojciec zalepiał dziurę, a ona ją wyskrobywała, raz zalepił jak była w środku (przez pomyłkę), podobno dostała takiej mocy - latała po całym strychu z impetem - że rodzice myśleli, że dach im porwie na strzępy, w końcu coś tam zarwała i uciekła, ale często wraca :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee to jak skrobanie to myszy masz. Zima idzie to się pchają do domu. Połóż im trutkę najlepiej na nakrętce od słoika- będziesz widziała czy wyjadają. 4-5 dni i po kłopocie. Ja robię moim szwedzki stół- mieszam im 3 rodzaje, na wszelki wypadek jak by się jakaś wybredna smakoszka trafiła :D

 

gościnna jesteś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah Tosia padnę zaraz! hahah no to mają imprezę te Twoje myszy ;)

 

Mirka - eee yyy nie strasz - kuna chyba jakieś dźwięki by wydawała.

Chociaż to coś moje wydaje dość głośne - jak na mysz..dlatego tam nie zaglądnę nawet

 

 

No i nie chcę cię martwić ale później nam mówili ,że jak ptaki się gnieździły to kuna takie miejsca wybiera.Jak biegała po dachu to jak chodzenie a potem takie głoniejsze drapanie było słychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, mój ojciec przed każdym zalepieniem świecił, żeby sprawdzić, czy tam jest, ona uciekała przed światłem, siedziała cicho jak mysz pod miotłą. Dziury faktycznie potrzebuje małej i siedzi cicho, dopóki może wyjść i wrócić (często na łowy wychodzi).

 

Co do myszy - u nas mnóstwo kotów, iglaki zdewastowane (obsikane), ale myszki nie uświadczysz :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...