Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

e tam Reni - wiesz jak to na praktykach wygląda - stoi i zamiata.

Moja fryzjerka to po kursie.. ale chodzi na jakieś branżowe płatne min 2x do roku i swoje dziewczyny też wysyła.

Dzięki temu farby ma dobre i jakoś takie mniej PRLowskie podejście :rotfl:

 

Czyli co muszę zacząć szkołę średnią po raz drugi? ehhh nie podołam już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka nie miała kursów ani nic a tak świetnie ścina włosy że po prostu chyba talent wrodzony, jak od fryzjera wyjdę nie jestem tak zadowolona jak od niej, ona pracuje w czymś zupełnie innym a włosy ścina hobbystycznie ale naprawdę, nie trzeba modelować bo się układają same, a od fryzjera co niby miał tysiąc kursów szkolenia zagraniczne itp wcale jakoś niezwykle zadowolona nie wychodziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłam "Killera", tylko czułam, jak mi brzuch majta nad spodniami, pfff... Masakra, kiedyś miałam brzuszek jak Chodakowska, a teraz... Któraś wróciła do kaloryfera po ciąży? Czy to z góry przegrana walka?

 

Teraz też nikt Reni nie idzie do zawodówki, wszyscy do liceum. Ja tego nie rozumiem, zwłaszcza jak ktoś na polibudę się szykuje, ale takie typowo techniczne studia, powinien kończyć technikum, bo potem mu ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nie byłam zadowolona po wyjściu od fryzjera :no:.

Myślę, że zadowolony może być ktoś, kto ma "popularne" włosy w Polsce - proste, rzadkie. Mnie zawsze strzygą, jakbym miała proste i rzadkie, a potem jest KATASTROFA (bo mam podatne na kręcenie i grube). I tego mi brakuje - oceny przed strzyżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po LO

Reni też myślę że mogłaby być mistrzem bo ścina naprawdę rewelacyjnie

Ilona no ja do brzucha przedciążowego nie wróciłam jeszcze mimo że 6 tyg po porodzie zaczęłam ćwiczyć, a brzuchy to w tym momencie z obciążeniem 10kg ćwiczę ale jeszcze nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona ja mam cienkie i delikatne włosy i ogólnie jak mnie zetną i wymodelują to wyglądam dobrze ale jak jestem w domu i nie mam czasu na bawienie się ze szczotką to wyglądam jak zmokła kura, a ona tak mnie potrafi ściąć że nawet jak nie ułożę włosów to fajnie wyglądają a jak ułożę to jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po LO

Reni też myślę że mogłaby być mistrzem bo ścina naprawdę rewelacyjnie

Ilona no ja do brzucha przedciążowego nie wróciłam jeszcze mimo że 6 tyg po porodzie zaczęłam ćwiczyć, a brzuchy to w tym momencie z obciążeniem 10kg ćwiczę ale jeszcze nie to

 

Diana, a ile lat po porodzie? Czyli nie załamywać się, że coś ze mną nie tak? Myślałam, że w rok spokojnie dojdę do pełnej formy, tymczasem mam wrażenie, że tego brzucha nic nie ruszy :no:. Robię więcej brzuchów od męża, a nadal mam "opony". Czuję pod spodem bardzo twarde mięśnie, ale co z tego, jak nad nimi coś tam majta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana, a ile lat po porodzie? Czyli nie załamywać się, że coś ze mną nie tak? Myślałam, że w rok spokojnie dojdę do pełnej formy, tymczasem mam wrażenie, że tego brzucha nic nie ruszy :no:. Robię więcej brzuchów od męża, a nadal mam "opony". Czuję pod spodem bardzo twarde mięśnie, ale co z tego, jak nad nimi coś tam majta.

 

2 lata w tym momencie Ci powiem ze regularne ćwiczenia sprawiły że wysmuklały mi nogi, podniosły się pośladki i bust, na rekach mam praktycznie już mięśnie a na brzuchu pod spodem mięśnie zdecydowanie czuję ale jeszcze na wierzchu coś jest dodatkowego ;/ i jeszcze ćwicze razem z mężem a on ma kaloryfer i mu zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...