Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Diana, ja też ćwiczę z mężem, który przy mnie wygląda jak "bogiń" - kaloryfer, mięśnie, a wymięka po 10 minutach i musi zwalniać tempo (zwlaszcza przy ćwiczeniach brzucha, bo ja jestem po 6 Weidera). No szlag by to trafił! Jednak facet to facet. Ja się chyba źle odżywiam mimo wszystko.

Od ćwiczeń raczej się wzmacniam niż wysmuklam - zawsze byłam drobna, słaba, dzięki ćwiczeniom mam silne, mocne nogi, ręce (choć one nadal chude), itp. Jedno wiem - przed ciążą też ćwiczyłam, ale mniej niż teraz i wyglądałam o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona no ja mam tak samo ;/ a mój mąż to akurat ćwiczy od 16 roku życia i on nie wyobraża sobie życia bez ćwiczeń, brzuchów potrafi bardzo duo zrobić z dużym obciążeniem 6 weidera też bez problemu, nie wspomnę już o tych 120 kg co podnosi na klatę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koleżanki czesałam, farbowałam nawet pasemka robiłam.

Siebie 2x już dekoloryzacja od ciemnego brązu do jasnego blondu w 3 dni ;)

Fryzjerka bała się zaryzykować hahhaha.

 

Fajny zawód ale jak się ma czystych klientów;)

 

o kurcze o tym nie pomyślałam

Mój kuzyn jest lekarzem i jak opowiada jak np na izbę przyjęć przywożą takiego jegomościa z odmrożeniami np to żołądek się wywraca ponoć bo odór taki że masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej? Dasz radę, a jak nie, to zawsze można powiedzieć, że masz ładną cerę - tak to jest, że jak ktoś na diecie, to buzia nie ta, a jak je co chce, to skóra i włosy ładniejsze (tak się pocieszam, ahahaha).

 

Własnie u mojej fryzjerki się dowiedziałam ,że szwagier imprę w lokalu robi w styczniu więc dobrze wyglądać jak człowiek :).

 

A widzisz dobre wytłumaczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już ozdoby świąteczne a swoją drogą bo czywtałam właśnie Twój post o ząbkowaniu moja Aluśka urodziła się z dolnymi dwójkami na wierzchu już przebitymi

 

Haha, czyli się zdarza! Wiecie co, jak nasz tak cały czas tylnymi chciał gryźć, to też byłam skłonna uwierzyć, że będą się wyżynać w innej kolejności. Te tylne zresztą były bardziej widoczne przez dziąsła, ale teraz pojawiły się jedynki i już wiadomo, że będą pierwsze.

 

Jak nie ma szału, to trudno - i tak pojedziemy :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...