Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Magda, u nas będą wisiały na honorowym miejscu w salonie, na karniszu i opadały na okno (tak samo było pokazane w Ikei).

Chciałam jeszcze kupić lampki na schody, ale mąż nie chciał o tym słyszeć :(. Za dużo to dla niego na raz, w zeszłym roku o mało choinki nie mieliśmy, a w tym cały dom chcę obwiesić. Spróbuję przekonać go stopniowo (albo postawię przed faktem dokonanym, wróci z pracy, a tam: święta!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ilonka, korzystałam że się nie budził i pobuszowałam trochę po internetach :D. Rano śpi do 7-8. Bardzo rzadko do 6, jeśli się rozbudzi kiedy mąż do pracy wychodzi :).

 

Ustawianie czasu, niezależnie od rodzaju płyty (indykcyjna/ceramiczna) to super sprawa :) też korzystam.

 

My wigilii u siebie nie robimy, tradycyjnie jedziemy do moich rodziców a w pierwszy dzień świąt kuzynka bierze ślub :/.

 

Magda, sprzedawać nie jest łatwo :) już ja coś o tym wiem.

 

Aha, i po liceum skończyłam Politechnikę Wrocławską, więc się da :).

 

Jasne, że się da, mój mąż też kończył studia techniczne po LO, ale jednak ciągle powtarza, że pewne sprawy były dla niego o wiele trudniejsze niż dla ludzi po technikum. Mam wielu znajomych po polibudzie w Poznaniu i zdanie zawsze to samo - za małe przygotowanie do przedmiotów technicznych, ścisłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że mało rzeczy mnie męczy w domu - nawet to, że wszystko na mojej głowie to pikuś.

Ale jak dziecko ma marudny dzień od rana - ja nie mam za dużo cierpliwości:mad: to dosłownie mąż jest biedny - zaraz teksty, że w delegacji życie kawalera a ja w domu ani wieczoru nie mam spokojnego... ehh ale ze mnie Zouza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...