Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale potrzebami jakimi?? Co byś chciała z zamian?? Bo ja jestem zdania, że jak my z siebie dużo damy to i w druga stronę idzie coś załatwić ;) A poza tym to, że zarabia na dom, samochód, wczasy to mało? Że zrobi w domu to z czym My sobie nie radzimy to mało? Że mamy się do kogo przytulić i że ma nam kto zrobić dobrze?? ;) :D

Szalona :D:D:D wyczerpałaś temat haha

 

Magda my zaczelismy budować na równo z urodzeniem młodej ,mój M w domu przebywał po pracy od pół godziny do 15 min.Jak wracał to byl tak wykończony ,że padał z nóg więc męża miałam tak 1-2 godzin na dzień.Jeżeli wliczyć w to posiłek ,prysznic i dziecko to dla mnie niewiele zostało.Po przeprowadzce -MASAKRA.Wtedy przypomniało mi się docieranie po ślubie tylko ,że to było gorsze bo i problemów więcej o których jawnie nie chcę pisać :). Da się to przetrwać.W chwilach kryzysu najlepsze przyjaciółka mi dużo pomogła ,moja biedna się nasłuchała :D.

 

u nas było to samo wracał o 16 obiad i do 22 na budowę..nawet dziecka w tygodniu nie kąpał bo niby jak.

Ale za to szybko się wprowadziliśmy po budowie:)

 

.

Aha... przyszły Gwoxy So i okazało się, ze z wkładkami cos ni ebardz- zaginają się. Wymienili mi je, przysłali drugie (wkładki) i znowu w jednym bucie przy pięcie się zaginają. Te wkładki są jakieś dziwne - nie sa proste lecz ze wszystkich stron sie wywijają ku górze - miałyście taki problem ?

Mirela wkładka u nas w geoxach jest prosta 0 tzn nie jak kartka papieru wycięta - bo bokach wywijają się ku górze na całej długości - ale nie jest to jakieś drastyczne "odwinięcie" no może 1 mm do góry. W razie czego cyknę fotkę.

to na zmiane pogody... ;) wszystkie dzieciaki dookola staly sie nieznosne...z moja na czele :p

możliwe - dziś wstał i już kochany :)

 

 

kwestia wspomnianego kiczu, nie wiem czy wy wiecie laseczki ale to moje hasło i jako pierwsza zaczęłam go tu używać, takze niech pada do woli:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

:rotfl::rotfl::rotfl:

a pamiętasz jak słowo kiczowate użyłam na pewnym wątku ;)

 

U nas też dalej szaro,ale okna myję bo może wtedy rozjaśnię trochę w domu:D.Umyłam jedno i przerwa:D:D:D

ja się zabieram od 8 za sypialnię...ale właśnie włączyłam kompa - no same rozumiecie

 

dziewczyny mój KA już jest na statku:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

jak dojdzie do Wigilii będziesz miała pracowite święta :D

 

Ja też teraz zastanawiam się jak ja przeżyłam niektóre rzeczy sama :)

 

np. ???:yes:

 

Mirka a ty z Kamienia czy z Książenic?

w tych drugich mam 2 znajomych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...