Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też nie czuję się staro, wprost przeciwnie, często myślę, że za szybko to dziecko było :lol2: (teraz oczywiście nie oddałabym go za żadne skarby, ale wiecie jak było przed: luz, blues, w weekendy wylegiwanie się do południa, imprezy, itp.). Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni ja tak jak ty 23 przy pierwszym i 28 przy drugim. Byłam na studiach jak zaliczyłam "wpadkę" :rolleyes:.

Magdalena ja czuję się na 26 hahhaaa... mam świetnych przyjaciół w naszym wieku i nieraz nasze dzieci nam mówią "ale z wami siara" hahahaa

 

u mnie tez wpadka i ale studia przerwane:eek: dzis nie załuję bo nie wiem co bym robiła po politologii:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie pamiętam co robiłam "przed" chyba się bardzo nudziłam :lol2:

 

Ostatnio doszłam z mężem do tego samego wniosku.

A tak serio lubiłam moje dawne życie. To jest zupełnie inne i nie ukrywam brakuje mi LUDZI (w sensie: pogadać z kimś, kto nie jest moim mężem, poplotkować w pracy przy kawie, wyskoczyć na piwo ze znajomymi, itp.).

Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka ja płakałam bo jak ja mogłam skończyć moje studenckie życie i tak z dnia na dzień musiałam się przecież "wyciszyć" hahaha

później dzieci były małe ale teraz sobie odbijamy .

 

Reni ja nie przerwałam i w sumie się cieszę, jak byłam z drugim w ciąży to jeszcze podyplomowe robiłam.

No a teraz byś chociaż burmistrzem była hahahaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czasem czy kiedykolwiek człowiek świadomie zdecyduje się na drugie.

Już wie co go czeka, z czym to "się je" itp.

Z roku na rok coraz cięższa decyzja /

 

Ja się zdecydowalam na drugie świadomie. Nie chcialam miec jedynaczki, nie chcialam zeby ona kiedys zostala sama lub co gorsze my (tfu tfu)

Ale juz przy staraniach sama siebie żałowalam, bo po pierwszym porodzie mówilam ze never ever ;) ale jak mus to mus :lol2:

 

Szybko mineło, teraz dzieci maja 6 l. i 2 l. a ja żałuje ze tak szybko rosną.

 

Zeby nie było - na trzecie sie nie zdecyduje :no: Mój plan został wykonany :)

 

Jejku, to ja juz z tych nielicznych z 7 z przodu?? Ale 79 to prawie jak 80 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...