Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ja kwiecień :D uparty baran :D

 

My całą rodziną barany :D na dodatek synio z tego samego dnia co ja hehe.

 

Magda, ja świadomie się zdecyduję nie tylko na drugie ale i na trzecie. Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci i póki co zdania nie zmieniłam :).

 

Reni, fajnie że KA będzie :D. Cieszymy się co najmniej jak byśmy miały z niego korzystać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:Mnie też :lol2::lol2::lol2::lol2: Dobrze że powiedziałaś bo nawet bym się nie zorientowała.

Reni byłaś na West bo dziś są dla Ciebie super rzeczy i to w wersji exclusive ;):lol2:

przez przypadek się zorientowałam...chyba sobie z tym nie poradzę:lol2:

 

Patrzcie kobitki co dzisiaj w douglasie upolowałam

 

[ATTACH=CONFIG]225881[/ATTACH]

 

Pal licho co jest w środku. Kupiłam dla opakowań :)

 

fajne te flaszeczki :yes:

 

mówicie ze z fb wyrzucają , a powody podają :D:D:D:D:D dobrze nie ma mnie na fb:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Reni nie wymagaj za wiele - formułowanie i wyciąganie wniosków to high level.... trzeba się pogodzić, że bez powodu od tak:lol2:

My całą rodziną barany :D na dodatek synio z tego samego dnia co ja hehe.

 

Magda, ja świadomie się zdecyduję nie tylko na drugie ale i na trzecie. Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci i póki co zdania nie zmieniłam :).

Młody też baran.... ale baran baranowaty, że tak powiem :)

Myślisz, że znajdziesz odpowiedni moment na świadome drugie i trzecie macierzyństwo?

U nas zawsze jakieś :ale" a to praca...albo problemy z nianią/przedszkolem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :)

Magda -dzięki za info o geoxach. To te nasze są zagięte conajmniej 0,5 cm (jak nie więcej).

 

Reni Ty się módl, zeby statek nie napotkał jakiegoś sztormu (o piratach nie wspomnę :)). Dzięki za zaślepki... zwrócę Ci choć koszty przesyłki - daj mi prosze dane :)

Wczoraj po prawie roczne przerwie byłam na basenie na treningu. Dzisiaj łydki mam obolałe, mięśnie klatki piersiowej (a myślałam, ze w tamtych miejscach mam tylko kości) mnie bolą ...

Ale przepłynęłam cały basen (25m) za pomocą czterech ruchów (żabką). Pan pochwalił mnie, że niekótrzy po 10 lat nad tym pracują :)

Idę poogladać west :)

 

ps...... to ja jestem najstarsza ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie. Dziś Was opuszczam- wiem że będziecie bardzo tęsknić więc informuję- nie uciekłam, nie pocięłam sobie żył z rozpaczy :lol2:Będę wieczorem :bye:

 

to całe szczęście Tosiu

Mirella i co 3,5 zł mi przelejesz daj spokój, niech ci służą:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

 

helloł wszyskie lejdis

 

Mary zbytnio nie przekonywałam, poprostu mój maż tak samo go chce jak ja:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt" Strasznie się rozpisałam, a chciałam skomentować jeszcze „popularne motywy”. Nie znoszę wszystkiego, co mają już inni. Jeśli znam więcej niż 3, góra 5 osób, które są w posiadaniu danego motywu – skreślam go wirtualnym, czerwonym flamastrem ;) I tu się z Tobą zgodzę. Naprawdę. Mnie to totalne „naśladownictwo” przeraża. Ale wiesz co przeraża jeszcze bardziej? To, że od tego nie da się uciec. My, blogerki, same się do tego przyczyniamy. Pokazujemy ludziom co dobre, co fajne, jak to zestawić, z czym ” to się je”, dajemy gotowe rozwiązania na tacy. I ludzie z tego korzystają. Niestety masowo :( Nie wiem, czy to mentalność Polaków, czy w ogóle wszystkich ludzi. Jesteśmy społeczeństwem „papużek”. Jeden zgapia od drugiego. Nie szczegół, nie detal – najchętniej zrobić „kalkę” udanego projektu sąsiada """

 

 

 

Diany poduszki to będzie teraz popularny motyw:lol2:

Chyba źle przeczytałam :) Napisałaś my,blogerki a ja " już nie zauważyłam :).Teraz dokładnie się wczytałam :)

Edytowane przez mirkamis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...