Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mirkami - nie bierz tego stolika - biały lakier na stoliku się choernie rysuje. Chyba że dorobisz sobie to niego szybę... tylko co z farfoclami które wpadną pod ? Szorować szybę z 2 stron ?...

Wiem, bo sama od przeszło roku szukam czegioś takiego.... i albo stanie na szybie na górze albo na drewnie olejowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mirkami - nie bierz tego stolika - biały lakier na stoliku się choernie rysuje. Chyba że dorobisz sobie to niego szybę... tylko co z farfoclami które wpadną pod ? Szorować szybę z 2 stron ?...

Wiem, bo sama od przeszło roku szukam czegioś takiego.... i albo stanie na szybie na górze albo na drewnie olejowanym.

 

no własnie to samo myslę w tym samym czasie co ty piszesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka ja nie uważam ,że się skarżysz:) działasz jak każda mama -mówisz o tym :).Ząbkowanie to trudny okres więc zmęczona możesz być:D

 

To dobrze, bo ja w sumie bardziej gadam niż wyrzekam, szkoda mi małego, że coś go ciągle męczy, ale my dajemy sobie super radę, wstajemy na zmianę i nie jest źle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni fajnie jak się dziecko prawie zsika z radości, ale co wobec tego za rok kupisz ? Wtedy Ci tylko quad lub auto zostanie :) Może lepiej DOZOWAĆ te prezenty ?

 

wiem, wiem tylko wiesz jak samemu sie niczego nie miało to swojemu by się nieba uchyliło, z drugiej strony tablet byłby tez dla wszystkich, u mnie najpierw lekcje potem czas wolny, nie aby nikt sie nie dopchał bo córka sobie gra, nie wiem sama, drogie to ale kupiłabym jej a korzystali by wszyscy, tak jak z komputerem, dostała na komunię a wszyscy uzywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni - każdy ma swój styl wychowywaniu. Ale mój się bardzo rózni od Twojego jednak. Ja myślę, ze jak dziecko tak wszystko dostaje to zawsze tego będzie w przyszłości wymagac od swoich bliskich (postawa roszczeniowa). Będzie do tego przyzwyczajone. Nie bęzie wiedzieć, ze na wiele rzeczy trzeba zapracować, postarać się itd. A najbardziej przemawia do mnie argument - że będzie szukała takiego męża który ją kasą (gadżetami) kupi. Oj... a potem to już idzie jak po równi pochyłej. JA So uczę, że do wszystkiego trzeba dojśc samemu, zapracować. Teraz sie powinna uczyć żeby w przyszłości dobrze zarabiać (no chyba, ze się podepnie pod męża - ale dla mnie ta opcja jest najgorsza z możliwych). Zabawek tez nie kupujemy czesto - tylko na święta i urodziny. Jak coś chce, to sprzedajemy na targu staroci lub allegro stare zabawki, czasami coś dokładam i kupuje sobie nowe. Albo zarabia ocenami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslę o tablecie bo moja ma urodziny jeszcze 18, czyli na dwie okazje i cała rodzina sie dołoży i chyba kupię tableta, tylko moja ma wymagania Appla:mad:

 

Jako miłośniczka Apple popieram wybór córci ;)

 

Edit: Reni, sprzęt drogi więc w kwestii tego czy kupić czy nie się nie wypowiadam, bo każdy ma inne podejście, ale jeśli już się zdecydujecie, to zawsze można o leasingu pomyśleć.

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ipad

to moze niech poda jakis sensowny powod dlaczego to MUSI byc ipad? :) bo jesli powie 'bo mi sie podoba' to czeka was powazna rozmowa ze w zyciu nie mozna miec wszystkiego i tylko dlatego ze jest obecnie na to moda ;) bo pozniej bedzie coraz gorzej...ale po co ja ci to mowie ;) :) taki prezent to za zdanie do dobrego gimnazjum jej fundnij ew jak zda wzorowo do nastepnej klasy - bedzie miala motywacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...