Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja znajoma otwiera salon na dniach, tylko na to czekam, sesese.

No widzisz, ja już w ciąży czułam się dziwnie, jak nie chodzę do pracy, to się nie maluję, czasami tylko jak z mężem gdzieś wychodzę, ale też nie zawsze (np. na zakupy do CH nie), a chyba powinnam, bo nie wyglądam w tym momencie ciekawie i sama czuję się źle.

 

No i muszę koniecznie do fryzjera, ale się boję :oops: - jak zawsze zresztą, mam tragiczne końcówki i wiem, że każdy fryzjer zrobi tak, że będą jeszcze gorsze (czyt. obrzępolone brzytwą). Mam na głowie jedną wielką tragedię.

 

 

moja znajoma po urodzeniu zrobiła sobie makijaz permanentny i kreatynowe prostowanie włosów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Tego podkładu używam, jestem zadowolona :). Mam jeszcze ich róż i rozświetlacz, również ok.

Magda, pisałaś coś kiedyś o korektorze? Jaki to był? Muszę podjechać kupić małemu mleczko, bo się kończy, to od razu siebie obkupię :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mmelisa - ja mam też suchą jak wióry - ale ma spr zestaw - kremy+tonik bioderma hydrabio - zero suchych skórek:) podkład idealnie leży.

A ten z rimmela to taki z pomarańczową nakrętką kwadratową - tylko 1 jest taki,

Dobry jest też - może nawet lepszy - bourjois healty mix.

 

jak ja nie lubie uzywac podkladow :bash: co kupie naloze to pozniej odkladam na bok i wydaje:sick:

 

moze powinnam cos innego nakladac...

 

krem Loreal'a mnie uczulil i tez wydalam kolezance.. ona sie wrecz ucieszyla..a ja no coz... wolalam jej niz tesciowej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona ja uwielbiam silikonowe szczoteczki.

A co do zlepionych ... spróbuj nałożyć TROCHĘ tuszu na górne rzesy i zaczekać z minutkę aż wyschną. Potem jak staną się już sztywne nałóż resztę - ni epowinny sie tak posklejać bo już pojedyncze włoski będa utwardzone. Ale musisz serio minimalnie pokryć prawie kazdy włosek za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja podkładów mało używałam - nie miałam czasu itd itp

ale kupiłam pędzel do podkładu - hakuro h54.

I teraz nakładam pędzlem w domu rano - reszta w pracy.

 

Po pędzlu : podkład się długo trzyma bo jest tak jakby stemplowany, jest równo nałożony, szybciej się nakłada niż palcami, każdy drogeryjny trzyma się dłużej - dlatego nie inwestuję w żadne chanele już itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie lubie uzywac podkladow :bash: co kupie naloze to pozniej odkladam na bok i wydaje:sick:

 

moze powinnam cos innego nakladac...

 

krem Loreal'a mnie uczulil i tez wydalam kolezance.. ona sie wrecz ucieszyla..a ja no coz... wolalam jej niz tesciowej :p

 

Mnie Nivea uczula - szampony, kremy, dezodoranty, wszystko niemal.

A może spróbuj mieszać podkład z kremem? Ja zawsze mieszam, mam jakiś lekki, rozświetlający krem na dzień, bez tego czuję się jak w masce.

 

mirela, spróbuję Twojego sposobu, bo aktualnie mam tusz ze szczoteczką, taką powykręcaną i dziwną (z jednej strony długa, z drugiej krótka), ciężko mi to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja moge sobie zakupic kosmetyki jedynie tutaj ;) wiec nie wiem czy wszystkie marki maja tam gdzie chodze...

 

Agata ja tak robilam z kremem podklad mieszalam..kiedys bylam fanka podkladow, ale odkad mamusia zostalam to skora moja sie zmienila i mam problemy z nimi... osttanio zakupilam sobie Maybelline Dream Satin liquid i Loreal Matte Morphose... jak juz gdzies musze wyjsc , np wieczorem jakies party.. to uzywam Loreal'a...

niekiedy zamiast niego to tylko puderek z Shiseido..

 

do kosmetyczki w PL chodzilam na rozne zabiegi i guzik.... malo co pomoglo... tylko kase wydalam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy podkład jest w płynie - tzn każdy podkład tzn fluid nim nałożysz.

Przy czym np rimmel jest dość gęsty - więc pędzel zwilżyć trzeba przed i odcisnąć żeby nie robił "mazów'.

Pędzel kupiłam u tego sprzedawcy - hakuro h54 http://allegro.pl/rewelacyjny-pedzel-hakuro-h54-gratis-i3621883028.html

polecam tą wielkość - h50 jest za małe - ten h54 idealnie blenduje i stempluje - nawet okolice oczu, nosa.

Fajnie tez nakłada się nim puder mineralny prasowany - i najważniejsze nie wypadają włosy z niego ( z pędzli sephorowych wypadają)

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...