Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chodziło mi o to, że pomysł na taki stół śniadaniowy jest super, tylko nie rozumiałam, gdzie go chcesz postawić. Czy na nowym miejscu, czy zamiast tamtego kawowego zestawu... A w międzyczasie wytłumaczyłaś i już wszystko jasne :) Pięknie będzie i śniadanko miłe przy takim stole, albo obiad nawet, jak goście przyjdą :)

 

Z beczki oświetleiowej... Widziałaś?

 

http://i2.fmix.pl/fmi1071/f823374400013bb64e0da7c1/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna no co ty, chyba zartujesz, a tak na marginesie moje większa połowa chce cabochę, więc ni ma problema a jak tak dalej u ciebie z kupowaniem będzie to chyba ją kupisz wczesnij niż ja

 

Czyli decyzja zapadła? Czy będziesz jeszcze z mężem negocjować? :lol2:

Ja pewnie jak zdecyduję, że chcę, to kupię, bo tak już mam :) O ile oczywiście w zjadliwej cenie znajdę ;)

Aktualnie wpadłam na fajny pomysł aranżacji wiatrołapu i jak mi wszystko zagra i pomysł zostanie przyklepany, to będę na Dandelion Moooi polowała. Swoją drogą, dzisiaj dowiedziałam się, że Dandelion to po prostu dmuchawiec, a moooi znaczy piękny :yes: Żande to odkrycie Ameryki, ale nie wiedziałam :oops:

 

 

hmm bo u ciebie w jadalni to bym widziała caboche ale szt 2!!!!!!!!!!!!! nad stołem oczywiscie, co ty na to?

 

Nad stołem będzie Alano, już zakupiona, wysokość 1m ;)

 

http://images49.fotosik.pl/784/4f19107c6dbe928f.jpg

 

Pamiętasz mój ideał jadalni? Bąbelki mają być :)

 

http://images46.fotosik.pl/745/e00757854a5a7aa3med.jpg

 

Głowię się natomiast jeszcze, co do większej łazienki (tej "spa"), bo tam też bym najchętniej Caboche wcisnęła :rotfl:

 

Edit: Jak nie chcesz tych zdjęć u siebie to daj znać :)

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bąbelki muszą być, zresztą piknie wygladają ale przyznam że nie wiedziałam że już kupione są, ale wiem ze później nigdy nie ma na te wymarzone lampy, albo żarówki albo ikea, jedno z dwóch

 

 

zdjęcia muszą zostać bo cudowna ta jadalnia, niesamowite ma okno, nie wpadłabym na pomysł aby było od podłogi do połowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, a dlaczego Twoje okno zlinczowali? Bo ja jakoś nie czytałam tych opinii. Ale ja nie od początku u Ciebie bywałam więc pewnie dlatego...

 

Zgadzam się, później absolutnie nie ma kasy na lampy :no:

Ja mieszkam od 3,5 roku i prawie wszędzie na dole mam halogeny, bo na etapie wykończeniówki były najtańsze i dawaliśmy je gdzie popadło (do kuchni kupiłam lampę sporo wcześniej więc wisi :) ), a na górze wszędzie papierowa IKEA za 25 zł. Nie, żebym coś do nich miała, ale szczytem designu i moich marzeń to one nie są ;) A teraz to już bez sesnu wymieniać...

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po

1. za wąskie i nie widać kto lezie po ulicy(mnie mało to interesuje a jeśli muszę looknąć to przecież mogę się schylić, ale inni chcą widzieć i się nie schylać)

2. mało światla musi wpuszczać bo wąskie

3.niemiłosiernie musi się chlapać przy pieczeniu, choć ja uważam że nie ma róznicy czy ścieram lacobel, czy płytki czy szybę ale inni mówią że na oknie musi najbardziej widać

a cholera cały urok tego okna w tym że wąskie, że długie i że panoramiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, najważniejsze, żeby się Tobie podobało. Tylko argument, że nie widać, co się na ulicy dzieje jest dla mnie żadnym argumentem :) Ale każdy woli co innego i ok :)

 

Zajrzyj do mnie za jakąś chwilę, bo kupiłam Dandelion Moooi :jawdrop: Wiesz, nie pytałabym Cię o niego, gdybym już na oku jakiegoś nie miała... Tylko muszę to szaleństwo zakupowe przerwać, bo nasz dom nigdy nie powstanie i na nic się te moje perełki chowane pod łóżkiem zdadzą... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać, co się na ulicy dzieje, ale nie widać też, co się dzieje w środku - a to raczej na plus. Odpada też problem firanki w kuchni (a to nie lada wyzwanie w nowoczesnych wnętrzach ;))

Reni, masz bardzo pozytywną cechę - wiesz, czego chcesz i nie łatwo Cię zbić z tropu :) Jeśli coś Ci się podoba, to bez względu na opinie innych :yes: Zazdroszczę i powoli staram się tego uczyć :yes:

 

Ale ja wpadłam w innej sprawie - zajrzałam dzisiaj do sklepu z fotelem i wypatrzyłam lampę Caboche (tzn. inspirowaną projektem, choć wykonanie wydawało się porządne). Możesz zerknąć w wolnej chwili:

http://www.ffdesign.pl/index.php/sklep/category/7/lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...