Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni a wracając do okna to pewnie pamiętasz , że mam takie samo tylko jeszcze dłuższe. I powiem tak...nikt kto do tej pory mnie odwiedził (narazie to tylko budowa) nie zostawił na nim suchej nitki.Prawdę mówiąc podoba sie ono tylko mi i mężowi. Ale to najważniejsze. A czy Ty planujesz je jakoś zasłaniać na noc ? bo u Ciebie tak jak i u mnie jest od ulicy a ja nie lubię gapowiczów, a muszę przyznać, że widać przez nie nie tylko kuchnie ale i cały salon. Firanki, zazdrostki i tp to nie w moim stylu więc odpadają a żaluzje , rolety to nie wiem jak znów z ich montazem - na ramie okna czy nad nim.... Myślałaś może o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi to witaj w klubie, ja absolutnie go nie zasłonię bo nic nie pasuje, firany i zazdroski by własnoręcznie zerwał mój mąż, a rolety wchodziły by mi do zlewu czy przypalały się na płycie bo ja mam okno zlicowane z wewnetrzną ścianą, tak wiec wszystko odpada ale robiąc takie liczyłam się z tym ze musi być odslonięte, a czy ludzie patrzą mam w nosie a nago też nie chadzam na dole, od ulicy napewno posadzę wysokie thuje, jedyne co wchodzi w grę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny pamiętacie ze mój syn ma mebelki w pokoju hemnes i tak sobie myślę czy to biurko mu pasuje, ostatnio Marjel kupowała dla córki i tak jakoś mnie wybiła z tropu

 

http://img801.imageshack.us/img801/8173/hemnesbiurko0117152pe27.jpg

 

i tak sobie myslę czy kupić bo nie daj boże wycofaja i dupa a jednak to łóżko co ma to długo mieć będzie

 

tak dla przypomnienia

 

http://img684.imageshack.us/img684/4305/p1030848vb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna łóżko jest moim zdaniem boskie, faktycznie się rozkłada i dwie osoby nawet dorosłe spią wygodnie tylko musisz mieć dwa materace, jak jest złożone to jeden jest pod drugim, moje dzieciaki własnie w kazdy weekend chca spac razem i bawią się czasami i do północy, mi to pasi bo w niedzielę spia do 10 spokojnie a i ja się wyśpię a i ma 3 pojemne szuflady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, czyli po rozłozeniu normalne łóżko 160x200 powstaje? Bo na stronie IKEA jest napisane, że normalnie materac 80cm wchodzi... Toż to łoże małżeńskie po rozłozeniu jest :lol2:

 

dokładnie tak,

a rere bardziej mi chodziło czy dla chłopca pasuje ,to mówiecie ze ok, bo juz sama nie wiem czy ono bardziej dla dziewczynki czy chłopca czy uniwersalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, ja bym się nad takimi rzeczami zastanawiała w momencie zakupu mebli ogólnie, czyli jak łóżko kupowałaś i komodę. Uznałaś, że białe mogą być więc teraz dylematu z biurkiem nie rozumiem :)

 

Chociaż ja przyznam, że u siebie do córy białe obstawiam, a do syna raczej te ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...