Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bym tam nie sadziła niczego wysokiego, raczej kuliste krzaki, coś płożącego, trawy.

Więcej nie pomogę, bo się nie znam - do teraz na wszystko, co ma igły, mówię "choinka", czym doprowadzam narzeczonego do niepohamowanych wybuchów śmiechu, chociaż sama nie rozumiem, co w tym śmiesznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie sadziła niczego wysokiego, raczej kuliste krzaki, coś płożącego, trawy.

Więcej nie pomogę, bo się nie znam - do teraz na wszystko, co ma igły, mówię "choinka", czym doprowadzam narzeczonego do niepohamowanych wybuchów śmiechu, chociaż sama nie rozumiem, co w tym śmiesznego?

 

:D:D:D

mam to samo:p tylko choinki i krzaki widze:p

 

Reniu, moje pytanie widze, ze juz nieaktualne...:D chodzilo mi co chcesz zrobic na dojsciu do tego Libet-u....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po lewej oczywiście może być mniejsze, trzmielinę można sobie strzyc, można łatwo ją też rozmnażać i poprzesadzać w inne miejsca w ogrodzie, w sumie to nie wiem czy ją tam proporcjonalnie wkleiłam. Wysokiego też bym nic nie sadziła, ale coś z całej kompozycji powinno się wybijać najwyżej, tak do 1m maksymalnie to jeszcze nieduże :)

 

Koniecznie Reni napisz jakie roślinki kupiłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni witam sie u Ciebie... ja myślę że trawy może i są ładne przez jakiś czas, potem niestety zasuszają się i trzeba je ścinać, a to już jest dużo roboty, poza tym się rozsiewają i wyłażą tam gdzie się ich nie chce, moje typy to:

http://allegro.pl/sosna-drobnokwiatowa-negishi-okazja-cenowa-i1696346122.html

http://allegro.pl/sosna-jane-kluis-okazja-cenowa-i1696346123.html

poszukam jeszcze w moich zbiorach, bo powinnam mieć zdjęcie tarasu z takimi roślinkami, jak znajde to wkleję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, poniżej zdjęcie co kupilam , narazie tylko takie, chyba to jawołce i te malutkie to lawendy i teraz nie wiem jak to posadzić , te lawendy u góry ale takie malutkie, no ale urosną, dokupię jeszcze te trawy co mi wkleiłaś ale musze pojechać do lepszej szkółki, takze poradz jak to rozplanować, czytałam że wieksze do górę a małe na dół, ale to chyba rabat dotyczy(aby wieksze nie zasłanały mniejszej) a u mnie i tak nie jest jeden poziom tylko spad

 

http://img200.imageshack.us/img200/539/p1040402kd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...