Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

reni, to po pierwsze pochwal się projektem. Pomysł godny uwagi :lol:

 

Co do podjazdu - przeszkadza mi (niestety bardzo) ten skos po lewej stronie. Pisałaś, że to zabieg celowy więc może po nasadzeniach inaczej to będzie wyglądało, ale w tej chwili ani mi się to nie podoba, ani za bardzo nie widzę celowości takiego działania... Dlaczego nie zrobiliście tego na prosto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

anna ten skos dlatego bo, gdyby szło na prosto to podjazdu było by za wiele a kostka musiała się łączyć ze schodami wejściowymi, nie chciałam robić dwóch podjazdów a pomiędzy nimi np rabata bo duzo mam gości wszyscy autami i tak ich dużo wlezie na podjazd a pozatym mój mąż dysponuje dwoma dostawczymi wiec rabaty by mi rozjechał, myslę że rozumiesz?

 

projekt bardzo podobny do mojego ale inny i jest boski, oczywiscie cały czas mówimy o podobnym matrazu jak mam teraz, nie kręci mnie dom np 300 m2

 

http://www.domyzwizja.pl/

 

projekt Prosty 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę że rozumiesz?

 

reni, moje zdanie nie ma znaczenia ;) Zrobiliście tak, jak chcieliście. Ja zrobiłabym dwa podjazdy oddzielone rabatą ;)

 

 

Dom z zewnątrz super. W środku trudno mi się wypowiadać, bo nie jest parterówką, a obecnie jestem na takiem etapie, że każda "nie parterowka" jest blee :p A konktretnie schody są blee :p I chociaż antresole i wysokie salony baaaaaaardzo mi się podobają, to nic nie jest mnie w stanie o takiego domu przekonać ;) I szczerze mówiąc myślałam, że jakąś rozłożystą parterówkę pokażesz, bo podobno o takiej marzysz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi schodami ci nie pasi?

 

Nie mam przekonujących argumentów ;) Wszystkie, które posiadam, da się łatwo zbić, ale czasem tak jest, że lubisz coś, albo nie lubisz, zupełnie bez powodu. Moje obecne schody bardzo mi się podobają. Uważam, że są ozdobą domu. Nie narzekam ani na ich sprzątanie, ani na wchodzenie po nich, ale nigdy więcej schodów bym nie chciala. Pokochałam parterówki. Ot, największy argument ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere projekt jest boski ale jeden mamkament ma, salon od ulicy tzn od wejścia, bardzo mi się z zewnątrz podoba zwłaszcza tak wykończony dach mnie teraz powala, jak ja wybierałam projekt to takich rozwiazań nie widziałam dopiero ty mi taki pokazałaś, szkoda że tak późno bo taż taki mogłam u siebie zrobić bez problemu

 

posadzić coś tam jeszcze? a jak ten własnie dom zaczniesz budować to mnie na budowie będziesz mieć napewno!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna nie bedę opisywać, zdjęcie cyknęłam, ten syf mały to miejsce na drewno kominkowe ale teraz jakos mi wygodnie tam segregować śmieci, ten pierwszy skalniak od tarasu będzie cały wysypany białym kamieniem a ten drugi dzisiejszy właśnie myślę, u mnie kora odpada bo ją krocionogi moje kochaja i w niej lubią siedzieć a ja musze je odseparować odemnie, chyba też kamyki ale czy za biało nie będzie?

 

http://img811.imageshack.us/img811/6951/p1040434e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ten własnie dom zaczniesz budować to mnie na budowie będziesz mieć napewno!!!!!

 

Kurna reni, Ty błagaj tam u góry, żeby mi sąsiedzi udostępnili ten cholerny dojazd do działki. Bez tego to ani rusz. Ale jak już zaczniemy tą budowę to zapraszam. Napewno przydadzą się kolejne rączki do pracy ;) :D.

A na salon mam sposób ;)

rzut parteru-Prosty.jpg

rzut parteru-Prosty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, piękna ta Twoja kosteczka i te cemniejsze obrzeża. Wyjątkowo mi do gustu przypadły :)

 

Możesz wysypać czymś szarym, żeby bardziej się z podjazdem zlało. Nie musi być na biało. A jak będzie, to też będzie ładnie. Tylko yokasta chyba dobrze pisze (piszę "chyba", bo ogrodnik ze mnie jak z koziej itd. ;)). Na razie jest OK, ale jak Ci się te roślinki z dołu zaczną rozrastać zawsze możesz coś wysadzić albo przesadzić. Fajnie, że tak połączyłaś kostkę z drewnem. Ja myślałam, że to nie ma racji bytu i u mnie planowałam wszystko z kostki raczej, ale widzę, że wyglada fajnie i taras może żyć własnym życiem, a kostka obok wcale się z nim nie gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere no i zajebiscie ale ta jadalnia wciśnieta troszke na siłę

 

yokasta krzewuszka jest czerwona, co mi się przysłoni, proszę jasniej bo ja mniej kumata w tym temacie, mówisz o tym pierwszym skalniaku? chcę tam dodać floksy jakieś w kolorze ale na wiosnę bo teraz już nie można kupić, a te płożące to można przycinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można :) czasem nawet trzeba. Mam wrażenie że (w pierwszym skalniaku, tak) jest tam dosyć gęsto. Płożące i do 1m rosną - niektóre mniej lub więcej. Mówiąc czerwone chodziło mi konkretnie o berberys :) np Berberis thunbergii 'Atropurpurea'.

 

A ogólnie baardzo mi się podoba :) uwielbiam prawie wszystkie rośliny :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie baardzo mi się podoba uwielbiam prawie wszystkie rośliny .

 

i to mnie cieszy z twoich ust, jak już zacznie mi rosnąć i poznam te roślinki to i bedę mogła coś przyciąć, coś przesadzić , coś dosadzić, jakoś tak będziemy się poznawać, bo to moje pierwsze sadzenia w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...