Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej dziewczynki:)

Wyników jeszcze nie ma. Musiałabym mieć dużo szczęścia, żeby zdać. Za mało się uczyłam. Ale już po wszystkim:)

 

Za to co wykonał Ignac wczoraj.... Od MIESIĘCY sypia normalnie, sam , całą noc w łóżeczku. A wczoraj przed egzaminem dał popis roku. Nic go nie bolało, nie marudził ani nic.. tylko jak obudził się o 22 potem o 23 a potem o 24... to do ok 3 nie spał.. więc w zasadzie zasnęłam nad arkuszem na egzaminie prawie..grrrr..

 

Dzięki kochane za pamięć:):) Pysiaczku, Ty w dwupaku? Ostatnio nie mam zupełnie czasu na nic.. więc się totalnie nie udzielam..

 

Buziaki!

 

P.S. jak będą wyniki , to dam znać.. chociaż ten egzamin zdaje na ogół ok 40 % zdających.. więc naprawdę musiałabym mieć duuuużo szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

:(

 

Kiedy następne podejście?

Powiedz jak z rękami? Przeszło Ci?

A jak sprawa z domkiem w PL? Ruszyło coś?

 

Korzystajcie ze słonka, bo teraz takie lato, że trzeba dosłownie chwytać w locie dobrą pogodę. U nas po kilku dniach upałów teraz codziennie pada i 15 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rocia:)

Kolejne.. tym razem skuteczne (oby) podejście we wrześniu.

Z zespołem cieśni lepiej, ale opuszkę środkowego palca u prawej ręki mam drętwą. Nie mam na to jednak czasu, więc olewam.

 

Z domem w PL cisza.. I nam z tym dobrze, bo co jest głośno, to jest problem.

 

W Irlandii jest PRZECUDNE lato. Od ponad 2 tyg jest UPALNIE i nie pada. Radek robił fotki ziemi na podwórku- wyschnięta i spękana (nie do pomyślenia w Irlandii). Wszyscy chodzą opaleni (Irlandczycy w większości spaleni na raczki:D)

 

Jeszcze takiej pogody w Irlandii nie widziałam. Nie tęskniłam nigdy do upałów, ale jest tak pięknie, że absolutnie nie narzekam:) A Ignaś wygląda jak brzoskwinka z białymi włoskami na łebku..

 

Mój 15-miesięczniak jest zajebisty:D Wywaliliśmy mu szczebelki w łóżeczku- śpi w wersji'dorosłej ' od kilku tygodni. Zastaliśmy już skubańca na parapecie kiedyś (parapet na wysokości standardowej!!!), więc teraz zamykamy mu okno , żeby nie daj Bóg nie skoczył z okna. Jest przekochany.. ma etap całuśno przytulańcowy.. całuje prawie wszystkich/ szczególnie pieski wszystkie napotkane:wiggle:

 

A ostatnio padłam rozmawiając z mamą prawie 2-latki.. która swojemu dziecku daje 4-5 posiłków mlecznych i skarzy się na brzydkie stolce u dziecka.. Jak powiedziałam ,że Ig mleko pije raz- wieczorem, a kaszkę na mleku rano.. to się pytała, co on je na inne posiłki???? Kurde.. no jak to co? Je WSZYSTKO, jak normalny człowiek.

 

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco..

 

Zakochana w swoim synku JA:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej..:) Może jeszcze ktoś zagląda.. Jeśli ktokolwiek wie , co się dzieje z Nemi/ Madzią.. proszę o kontakt.. Madzia odezwij się... Martwię się , nawet na maile nie odpowiadasz!!! Logujesz się, więc chyba żyjesz.. Tu się ludzie martwią !!!

 

A ja jako że nie mam nic do dodania w kwestii domowej , dodam kilka fotek Ignasia:)

2.jpg

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:)

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jak fajnie, że się odezwałaś :yes:

 

Madzia jak to Madzia, pojawia się i znika... może urlopuje się? Może zrobimy nalot na jej wątek?

 

Zapomniałam napisać o Ignacu... jak on szybko rośnie i jaki radosny :D Mój rośnie zdecydowanie za szybko... już pierwszoklasista ;)

Edytowane przez Rocia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...