Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nemiś, tak pięknych widoków nie da się schrznić. Ale i tak jest duuużo gorzej niż w rzeczywistości:(

Ja absolutnie nie kokietuję, wszyscy moi znajomi twierdzą,że fatalnie robię zdjęcia:) A teraz to już w ogóle coś chyba w aparacie poprzestawiałam i fatalnie wychodzą. A ja zupełnie nei wiem , co mogłam pokręcić;/

 

Aaa i nie jestem pewna, czy to nie Radek robił te fotki z latarnią morską:) Nie pamiętam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa jecze dodam kilka:) Z mojego ukochanego Letterkenny. Najładniejszy i najkochańszy domek , jaki mieliśmy w Irlandii. Na takiej górze lodowej mieszkaliśmy:)

 

http://parts.com.pl/galeria/var/resizes/Anna/a-1333952031.jpg?m=1320072116

 

http://parts.com.pl/galeria/var/resizes/Anna/b-329097306.jpg?m=1320072137

 

http://parts.com.pl/galeria/var/resizes/Anna/c-456687002.jpg?m=1320072148

 

 

A tu pokażę dla porównania zdjecie zrobione przez przyjaciółkę, profesjonalnym aparatem. Piękno pejzażu wydobyte w 100%:) Zdjątko ze spaceru w lutym:)

 

http://parts.com.pl/galeria/var/resizes/Anna/IMG_5798.JPG?m=1320072669

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam fotkę z podobny połączeniem kolorystycznym, jakie ja chcę osiągnąć:)

Ja uwazam ,że jest ładnie?

a no ładnie, ładnie :) swego czasu nawet u mnie ta łazieneczka była w inspiracjach. Te jasne kafle to Delicate Touch jakby co ;) Ale nijak się one mają do żółtego :p

 

A zdjęcia zapierają dech.....

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no ładnie, ładnie :) swego czasu nawet u mnie ta łazieneczka była w inspiracjach. Te jasne kafle to Delicate Touch jakby co ;) Ale nijak się one mają do żółtego :p

 

A zdjęcia zapierają dech.....

 

Alana, a jesteś pewna? Bo te z paradyża to mają takie jakby wzorki grawerowane (dołki nierówną strukturę), a te z inspiracji na zupełnie gładkie wyglądają????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydawało, że Delicate to te z kwiatkami... No ale pewnie kolekcja ma całe mnóstwo płytek, bo te rzeczywiście wyglądają na zupełnie gładkie. Domek w Letterkenny super - jak z krainy Mikołaja. W ogóle jakoś tak przestrzennie...

 

Jak tak porównuję z moim blokowiskiem (za oknami to w sumie luzik bo droga, ale z tyłu bloku same takie paskudy po 10 pięter... brrr....) to aż mi się smutno robi. Cholera mam jakąś działkę w świętokrzystkim - kiedyś muszę pomyśleć o jakimś domku letniskowym tam. Przynajmniej zielono będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi , zrobię Ci kiedyś fotkę tego , co widać z salonu w moim obecnym domu;/;/;/ Przed domem jest ulica, chodnik i wielki cementowy mur stadionu. Obrzydlistwo!

 

Z sypialni za to widok na ogród- zaniedbany, bo bardzo niewdzięcznie zaprojektowany ( a że nie nasz, to mam go gdzieś!). Jeszcze 2 miesiące.. tylko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terapia książkowa? Mogę się przyłączyć?

 

Ja myślę, że jak najbardziej się kwalifikujesz, narendil. :yes: :yes: :yes: A wiesz, że im nas więcej tym lepiej. :lol2:

 

Nemi , zrobię Ci kiedyś fotkę tego , co widać z salonu w moim obecnym domu;/;/;/ Przed domem jest ulica, chodnik i wielki cementowy mur stadionu. Obrzydlistwo!

 

No to się nie dziwię, że nie lubisz tego domku. :) Ale już nie długo - do końca roku 2 miesiące, a później kolejna przeprowadzka, prawda? Wiesz już gdzie będziesz pracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achhh.. cholerka .. nie wiem. Już niedługo się powinnam dowiedzieć, ale dopóki nie podpiszę kontraktu nie będę miała pewności..

Nemi, ja tu piszę tylko odrobinę o pracy, ale to co sie tu teraz dzieje podchodzi pod tzw. bullying.. Szkoda gadać.

A tak w ogóle napiszę do Ciebie słówko na mailu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie!

 

Zdjęcia piękne!

Dołączam do nałogowców czytania, ostatnio pochłaniam książki Karen Kingsbury, życiowe i bardzo wzruszające. Do "Zmierzchu" jakoś nie mogę się przekonać. Chociaż mam takie coś w sobie, że jak zacznę coś czytać, to czytam do końca (choćby przestało mi się podobać) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj anagat zdjecia przepiękne, najbardziej urokliwe , jak dla mnie , to te z latarnią ....wogole piękny wielki świat i ta przestrzeń super

 

inspi łazienkowe bardzo przytulne, jezeli szukasz faknych i nie drogich płytek to zobacz sobie sobie coś z Nord Ceram , ja z tej firmy kupiłam do łazienki ( no w sumie szare ale maja też inne kolory coś w beige też się znajdzie) i stwierdzam ze w porownaniu z Nową Galą sa mega lepsze i tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

No zesz... nie przychodziło mi nic na maila.. a tu wiadomości..:)

Dzięki Nemiś..

Dziewczyny.. będziemy mieć SYNKA:):)

 

To mąż musi jeszcze skończyć dom i zasadzić drzewo ,i będzie spełniony:D

 

Radek działa ostro.. ale efektów nei widać- taki etap;/

Na razie z rzeczy 'ładnych' kupiliśmy lampki -latarenki na 'przed domem' . Chyba 3 czy 4.. dziś przyszły..

 

Myślę cały czas o kibelku.. i chyba w końcu będzie kibelek-koło style.. On jest dość krótki.

Cersanit nano, o którym myślałam, w ogóle nie podoba mi się na żywo.

Muszę wybrać też jakąś umywaleczkę wpuszczaną w blat.

Chciałabym to zrobić póki jestem w Polsce, niech leży i czeka na swoją kolej.

 

Trzeba też dobrać te 'drugie' płytki do łazienki.. bo woodentic na 100%.. No i zaraz popatrzę na płytki, które zaproponowała Weri.

 

Nemi, gdzie jesteś?? Wysłałam Ci maila, a Ty milczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuuuuuu wreszcie jakiś kontakt ze światem. Sister pierdzielony dostawca odciął mnie od neta - od piątku od 10:00 nie miałam dostępu do niczego! Dranie nie potrafiły zlokalizować usterki - dosłownie 5 minut temu zaczęło działać. Przez ostatnie 3 dni wisiałam na telefonie grożąc im na czym świat stoi, gadałam chyba z wszystkimi świętymi w całej firmie i kurde kupa. Nikt nic nie wie, 'technicy pracują', 'no tak w pani bloku nie ma połączenia', a już normalnie rozwaliło mnie pytanie które słyszałam za każdym razem na dzień dobry 'czy modem się świeci'.

 

Miałam ochotę kogoś zadźgać. A powiem więcej - jutro na pewno kogoś zadźgam bo się wybieram do tych młotków osobiście. Zaproponowali mi obniżenie rachunku o 10 pln za 3-dniową usterkę!!! Wściekła jestem jak diabli.

 

Jeszcze nic nie sprawdzałam (w biurze też dziś nie byłam bo cały dzień miałam spotkania i prezentacje na lotnisku) już się loguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesteś:):):)

 

Narendil, no właśnie nano jakoś mnie zawiodł.. on tak bylejako wygląda na żywo..

U mnie najważniejszy parametr to długość kibelka, bo wąska łazienka.. A koło style nie jest długie.. i baardzo ładnie się na żywo prezentuje..

Muszę poszukać w necie i zamówić, to będzie już czekał:) No i umywalkę jakąś wpuszczanę w blat i bardzo wąską muszę poszukać .. może macie jakieś propozycje? nie powinna być szersza niż 40 cm.. Jeny nie wiem szersza, dłuższa, głębsza.. Chodzi o węższy wymiar bo blat nie może być zbyt szeroki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...