Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

Dzień dobry! :D

Przyszłam od Pysiaczka, bo koleżanka to już mnie w ogóle nie odwiedza.

A u Pysiaczka wyczytałam taką cudowną nowinę. Udało się jednak :) http://szablony.blogowicz.info/ksiegagosci/image/emotikony/jupi.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/dance.gif

GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry! :D

Przyszłam od Pysiaczka, bo koleżanka to już mnie w ogóle nie odwiedza.

A u Pysiaczka wyczytałam taką cudowną nowinę. Udało się jednak :) http://szablony.blogowicz.info/ksiegagosci/image/emotikony/jupi.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/dance.gif

GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA!

 

Anusia, odwiedzam odwiedzam...tylko ja sie ostatnio baaardzo malutko na forum udzielam.

No i dziękujemy bardzo:)

Zaczął sie nam 21 tydzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podczytałam póki co 4 ostatnie strony i tak: podoba mi się pomysł na łazienkę z tej inspiracji jasnobeżowe płytki i drewno/z rysunkiem drewna :yes:

 

Gratuluję synka! :) A widzisz jednak po smakach się u Ciebie sprawdziło :p

 

No i teraz w kwestii mojej umywalki - jest ona większa niż 40cm i nie jest wpuszczana w blat, więc tu raczej nie pomogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, po smakach mi sie sprawdziło:D hehe..

 

Cieszę się, że pomysł (ściągnięty zresztą z forum) się podoba..

Musimy rozjaśnić to wnętrze(brak okna), bo dół ogólnie dość ciemny będzie.

U nas parter jest niepodwyższony- próg domu zrównany jest z poziomem ogrodu, niestety.. A to dodatkowo zmniejszy ilość światła.

Chyba zaczynam gadać niespójnie.. Spadam na kawkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię takie małe podsumowanko, co powinniśmy wybrać a najlepiej kupić w ciągu następnego 1.5 tyg.

 

-kibelek

-umywalka

-jasne płytki do łazienki woodenticowej plus zdecydować , który odcień najlepiej z nimi współgra

-płyty k-g na cały parter (bo znając życie podrożeję od 1 stycznia?:D

-cegiełka na ścianę do salonu

-kominek

-woodentic beige na cały dół..

-taniutkie płytki do kotłowni i pralni

 

Kasy na pewno na wszystko nie mamy.. sam woodentic to ok 4000

Trzeba usiąść i liczyć.

 

Teraz pytanie.. wiem że w tej łazience woodenticowej , którą wstawiłam użyto odcienia brown woodentica.

Beige widziałam tylko łączony z szarością. Uważacie ,że beige będzie zbyt blady do beżowych płytek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie.. wiem że w tej łazience woodenticowej , którą wstawiłam użyto odcienia brown woodentica.

Beige widziałam tylko łączony z szarością. Uważacie ,że beige będzie zbyt blady do beżowych płytek?

 

Sister wiesz co - ja bym chyba też wzięła te ciemniejsze. Bo mi się wydaje, że te jasne do beżu to takie super dobre nie będą... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to idę Alana do Ciebie..

Też myślę, że ciemniejszy jednak lepiej.. tylko szkoda, bo resztę robię w tym najjaśniejszym i będę musiała zamawiać dwa kolory.. no ale nic:) trzeba , to trzeba:D

 

Bo z szarością to będzie ciemnica, co nie??

Alana, ja się buduję k. Tarnowskich Gór..Jakby co:D Może mamy blisko do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z szarością to będzie ciemnica, co nie??

wiesz no, są również jasne szarości :p A tak poważnie, ja zaczynam się cieszyć, ze nie zrobiłam łazienki szaro-drewnianej bo zaczyna ich być za dużo jak dla mnie. Fakt, ze brązy i beże są oklepane ale jednak ponadczasowe. Nadal wzdycham jak widzę szare łazienki ale coś czuję, ze jak jeszcze kilka się takich zrobi to mi przejdzie, choć tych i tak będzie dużo mniej jak beżowo-brązowych :D Teraz mam tak z kuchnią - marzyła mi się biała z drewnianym blatem i co...tyle ich widzę, ze zaczynają mi się nudzić :( Chyba trzeba przestać przesiadywać na forach :)

Alana, ja się buduję k. Tarnowskich Gór..Jakby co:D Może mamy blisko do siebie?

No to Chorzów mamy w połowie drogi mniej więcej :D

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hehe.. do Ire dotarłam ..

Fotek domu NI MAM.. w domku byłam RAZ bez aparatu. No i zupełnie nic się nie pozmieniało.. bo kilku kabli to nie będę fotografować..

Radek dziś ogaraniał dom w środku, będzie kończył te kable i rury wodne.. no i chyba wynajmiemy kogoś,żeby płyty g-k poukladał do naszego powrotu.. ew. tynki.

 

Ja jestem za płytami, Radek sam nie wie..

 

A do łazienki nic nie wybrałam. Wkurzyłam się, bo we wszystkich sklepach albo w ogóle nie ma woodentica, albo jest on ufixowany (tak jak i inne płytki) i nie można dwu różnych do siebie przyłożyć.

Skoro nie można, to wybiorę coś w końcu na chybił trafił z netu. Mam to gdzieś. Przeżywam okres buntu~!

 

Znaleźliśmy w LM piec wolnostojący-kozę z płaszczem wodnym- model Samson 15 PW. No i poważnie zastanawiamy się nad jego zakupem.

Można by oszczędzić nie zabudowując go do czasu aż nam się znudzi taki 'goły'.

 

I to by było na tyle. Straszne wolno to idzie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...