Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

No więc( tak tak nie zaczyna się..) ściany mają być szaro beżowe... wszystko ma być stonowane.. albo szary albo beż albo greige.. Pysiaczku i może tapetę ściągnę od Ciebie na ten zakątek ze stołem-tylko z jednej strony jak mi się uda komodę tam zmieścić to za nią tapeta:)

 

Kanapa najprawdopodobniej Twoja:D:D ikeowski szary ektorp.. (czy to prawda że nie można samemu prac tych pokrowców?) Musi być ciemna ze względu na dziecko i psa.. chyba że kupimy skórę;/ blee

 

Nemiś już tłumaczę jak to jest z drzwiami.. to nie Ty pokręciłaś tylko Radek przy robieniu wizualki..

 

Z wiatrołapu do domu- przeszklone (1)

do łazienki(2) całe

do kotłowni(3) całe

Nie ma drzwi z domu do pralni.. a drzwi z wiatrołapu do pralni będą ukryte- będzie szafa z przesuwnymi drzwiami..

 

przejście do salonu otwarte chyba 120 cm..

przejście do kuchni też szerokie jest bez drzwi

 

I dziękuję za link.. kofana jesteś:)

 

P.S. kupiliśmy wózeczek dla małego :)

http://www.maxi-cosi.com/ie-en/products/strollers/strollers/mura.aspx

 

Taki tylko w pięknym chabrowym kolorku:)

 

No chyba że jednak kupimy jakiś narożnik nieikeowski z tych łatwych do czyszczenia..

Zobaczymy jak już będą płyty.. bo tam jest naprawdę ciasno i może nei starczyć miejsca na fotel..

 

Ciąża zaciemnia mi mózg..ja już nic nie widzę:D

 

Radek sie pyta też o parapety.. wysłałam go w diabły.. ale ja nie wiem.. jakie????????

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pokrowce Ektorpa można prać w pralce (nie wiem jakby moje wyglądały gdyby się nie dało), tyle, że po kilku-, kilkunastu praniach już nie wyglądają tak dobrze. I czasem trochę ciężko je założyć zwłaszcza tę główną część - nie wiem jak się to nazywa, ale chodzi o co inne niż poduszki. No i trzeba je prać "na raty" bo całe nie włażą (przynajmniej u mnie, pralka na 6kg). Natomiast paskudne są do prasowania. Natomiast cenowo nie ma z nimi dramatu więc raz na jakiś czas można je po prostu wywalić i kupić nowe. To wyzwanie jest aktualnie przed nami. ;)

 

Do skóry też nie mam przekonania. Z jednej strony pod względem kundla fajna sprawa, ale jakaś taka nieprzyjemna - zwłaszcza jak cieplej trochę.

 

A z drzwiami to ja policzyłam wszystkie jakie zobaczyłam to mi trochę więcej wyszło. :D

 

Pierwsza limuzyna Ignasia extra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem.. Radek pokręcił na wizualce..

W tej chwili jak sie wchodzi do domu to nei ma żadnej ścianki od wiatrołapu aż do ostatniej ściany w kotłowni:)

 

Magduś Ja dobrze pamiętam, że Ty masz te szare pokrowce??

Na nich chyba pisze, że nie wolno prac w pralce.. podobno na tych droższych- kremowych i szarych..

czerwone i białe i kwieciste tak..

moja kumpela ma te kremowe i tak mi prawiła???

 

A co do skóry ja też zawsze myślałam że nieprzyjemna, aż usiadłam na skorzanej sofce szwagra... mmmhhhmm mięciusia nie zimna, nie przyklejająca sie.. super jest.. Ale jak taką wyczaić??O sofach poczytam jak będzie ku temu czas..

Szara, ew. krem lub czerń.. inne barwy nie bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :)

ja jestem za kozą na tle ściany z cegieł, wiem jak to wygląda i uważam, ze jedno współgra z drugim tworząc zajebisty klimat :)

Co do drzwi, też całkiem niedawno myślałam o sosnowych pomalowanych na biało, ale kto wie jak to malowanie by mi wyszło...W końcu kupiłam białe "papierowe" i jestem zadowolona. Tu link do galerii u kogoś tam bo niestety moje jeszcze nie zamontowane ;) http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2943878,2,1,Drzwi-z-listwami.html

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi z tymi ektorpami nie do końca jest tak jak piszesz. Ogólnie można je prać w pralce ale akurat tego mojego nie - zobaczcie sobie tutaj http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29875859/

To chyba ze względu na ten ich skład. Bo np.całe bawełniane można prać w pralce bez problemu. Ale też dzięki temu, że skład jest jaki jest to te pokrowce mniej się brudzą wg mnie ;) A już na tym moim to w ogóle jest taka jakby faktura jak na jeansach i naprawdę póki co żadnych plam u nas nie widać :)

 

Kolorki u Ciebie zapowiadają się świetne anagat i oczywiście ściągaj do woli :)

Jeśli ściany mają być jasne tak jak napisałaś to myślę, że nie będzie żadnego problemu z nadmiarem cegły i śmiało możecie jej tyle dać :yes:

 

Fura dla synka super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to te szare to svanby.. to już wszystko jasne..

 

Macie rację, cegła na ścianie z kozą, koza bez portalu- bo i leżej , i cegła będzie wyeksponowana..

 

Teraz tylko muszę sie zastanowić czy na pewno chcę też cegłę za kanapą..Tzn czy tak dużo jej chcę:)

 

Ufff... dzięki dziewczyny.. zaraz popatrzę i na drzwii na link ..Muszę też iść spać.. dzidzia się mści i mnie bije od środka heh:D

 

Alana pod twoim linkiem mi się nie wyswietla zdjęcie:(

A jaki model kupiłaś??? Bo na allegro próbuję, ale znaleźć nic prócz fiordów nie umiem..

Całe fiordy są ok.. ale przeszklone jakieś średniawe.. buuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalny brak koncepcji:D

nie wiem.. drewno, konglomerat, czy PCV... buuuu

Mam baaardzo głębokie parapety, bo okno jest przesunięte do samego końca, więc na pewno nie standard..

Na dole na szczęście tylko 2- jeden w salonie, a drugi w kuchni- blat w kuchni też nie wiem jaki i krąg się zamyka..

 

Zaczyna mi się zmieniać koncepcja na kuchnię.. Tzn dalej biała, ale jaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anagat - właśnie przeczytałam że udało się i jesteś w ciąży :wave::wave::wave: Z całego serca Ci gratuluję! Nawet nie wiesz jak się cieszę :) Siedzę przed komputerem z ogromnym uśmiechem :) Kiedy się spodziewasz? Jak się czujecie? Jak z pracą - zmieniło się coś? Chłopiec czy dziewczynka?.... tyle mnie ominęło :( Opowiadaj! No i przede wszystkim: co z wyjazdem do Polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha u mnie też zawirowania z kuchnią :) Tak się cieszyłam, że to jedyne pomieszczenie, które wiem jak ma wyglądać a teraz się waham :(

jeśli zaś chodzi o parapety to ja od zawsze wiedziałam, ze chcę drewniane no i takie zamówiłam - dębowe. Konglomerat mi się nie podoba ale pewnie jest praktyczniejszy, no nie wiem. Nad PCV się nawet nie zastanawiałam.

A jaki kolor okien i podłogi planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, Ty mi nie uciekaj tylko pomóz podjąć strategiczne decyzje:D Dzięki za gratulacje.. Rodzę w kwietniu- temin mam na pon. wielkanocny:D:D zajączek przyjdzie:D

 

Alana , ja sama nie wiem.. bo w kuchni jak dam parapet dębowy , a blat czarny laminat, to jakoś mi to nie pasi.. echhh..

 

Podłogi to beżowy woodentic, chyba że Radek po godzinie walki z pierwszą płytką rzuci woodentica w cholerę:D

Takie podłogi będą:)

http://parts.com.pl/galeria/var/resizes/Anna/a/1488243209_3.jpg?m=1300992714

 

Hmmm a może my płytkami obłożymy parapet? Czy to baaardzo zły pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no o kuchni nie pomyślalam bo u mnie blat będzie robił za parapet.

Ej no do beżowego woodentica dębowy parapet by pasował. I drewno do cegły świetnie pasuje... ;)

 

EDIT: powinnam iść spać, zadaję pytania, na które znam odp. Przecież pisałaś, ze to ma być woodentic...a okna białe?

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...